Dün ayrıldı, nasıl pişman ederim?

Çıktığım çocuk dün küçük bir konu yüzünden benden ayrıldı.

Bugün konuştum ."neden sevmediğin halde benimle çıktın" diye sorduğumda "seviyordum soğudum" diye bir cevap verdi.

İlk başlarda beni sevdiğini söylüyordu. Ben ondan ayrılmak zorunda kaldım (bazı dedikodular yüzünden). Bana neden ayrıldığımı sordu, bir şans daha vermemi istedi. Yalvardı.. Tekrardan barıştık. Yani uzun lafın kısası eğer gerçekten seviyorda soğumuşsa nasıl pişman edebilirim?

(Çocuk bu zamana kadar kimseyi sevmemiş, çok fazla kişiyle çıkmış. Türk dilinde ne denir ona bilirsiniz, o türden bir çocuk. Beni sevdiğini sürekli söylüyordu da pek inanasım gelmiyordu. Ayrılalım da demiyordu . Fazla karışık bir durum.

Ayrıca arkadaşlarım benle çıkarken başka kızlarla konuştuğunu da söyledi. Çocuğun benimle konuşurken dalga geçer gibi tavırları da var. )

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle profil resmine bayıldım... Söylememek haksızlık olurdu. Konuya dönecek olursak.

Aslında tartışılacak pek birşey yok. Herşey ortada. Sana büyük bir kazık atıldığını düşünüyorsun ve cevabını vermek istiyorsun. Insanlar bu gibi durumlarda kullanıldığını hisseder. Halbuki düne kadar herşey yolundaydı. Değil mi? Bence şöyle düşün. Yaşanılan herşey yaşandı. Bazen sen mutlu oldun bazen de o mutlu oldu. Bazen de ikiniz birden tabi ki. Şimdi ise biten bir ilişki var ortada. Belki bu onun için çoktan bitmişti bahane arıyordu belki bir anlık sinirdi söyledikleri. E şimdi sonradan konuştuğunuzda hala aynı fikirde ise e be güzelim, sen böyle bir herif için neden kafa yoruyorsun, hadi yordun sana göre güzel bir intikam da buldun diyelim. Sadece içini rahatlatmak uğruna böyle bir adam için yaktığın onca kaloriye yazık değil mi? Bence sen hiiic uğraşma. Geçmişe mazi derler de. Git güzel sıcak bir dus al, ruhundaki eksilen parçaları toparlamak için inzivaya çelik. Tek olarak yaşayabileceğin şeylerin tadını çıkar. Bazen ilişkiler bizi sınırlandırır ama bu zamanla yavaş yavaş olduğu için fark edemeyiz. Şimdi o kabuğunu yırt ve hayata tam gaz devam et. Unutma bir kısmını harcamış da olsan bu hala senin hayatın...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Seven kişi "seviyordum soğudum" demez, diyemez. Yalan söylemiş demek ki. Birbirini seven kişiler tartışabilir, kavga edebilir, üzülebilir. Ama bunu atlatırlar çok kısa sürede ve yeniden birbirlerine dönerler ve sarılırlar... Sevgi aşk basit şeyler değildir.

0|0
    0|0
  • eğer bir insan karşısındakine her canı sıkıldığında seni seviyorum diyorsa o kişi küllüyen yalan söylüyordur insan sevdiğini bakışlarıyla tavırlarıyla hareketleriyle konuşmalarıyla zaten belli eder ama iki kelimeye sığdırıyorsa bu sevgi değil hevestir sen dibini görmediğin bir denize dalmak gibi sonunu bilmediğin bir sevgiye teslim etmişsin kendini

0|0
    0|0
    • Haklısın.

• Peki denerim teşekkürler:)

• o teşekkür benden nedemek rica :))

• sence bu çocukta pişman olcak tip varmı

0|0
    0|0
  • başka biriyle flört et çıktığın kişiyi sağa sola öv kulağına gitsin ondan hiçbirzaman söz etme çıktığın kişiyle face de felan fotoğraflarını paylaş geri dönmeye çalışırsa asla konuşup affetme 2. bir şansı vererek en büyük hatayı yapmışsın zaten

0|0
    0|0
  • Kendi kuyunu kendin kazmışsın. Bir de nasıl pişman ederim diyorsun. Pişman edemezsin bu tipleri. Her adımın sana zarar olarak geri dönecektir ablası.

0|0
    0|0
  • Dalga geç sonra bir erkekle çık hemen kapak olsun ona

0|0
    0|0
    • Benden çok laf yiyorda , yüzsüz mü desem bilemiyorum. Şerefsizliği farklılık olarak görüyor. Ona sıradan olmadıgını farklı şeylerle kanıtlamasını, kızların duygularıyla oynayarak bunu kanıtlyamayacağını söyledim de. cevap veremedi. :D

• onu bunu bilmem de bir erkek soğudum diyebiliyorsa gerçekten sevmemiştir...

0|0
    0|0
    • Sesimi biraz yükseltmemle soğuyabiliyorsa belki de sevmemiştir. Haklısın.

• Tak koluna bırısını cık karsısına...

0|0
    0|0
  • Yapmışın bir kezzylik çek cezaNı

0|0
    0|0
  • Başka derdiniz yok

0|0
    0|0
  • küçük konu değildir fiziğin hoşuna gitmemiştir

0|0
    1|0
  • Revenge of the Kezzy Lezzy

0|1
    0|0
  • edemezsin :)

0|0
    0|0
  • senden soğudum diyenden soğutana intikam hakkı nasıl doğuyor ki, hadi buna ego diyelim geçsin, e peki madem seninle çıkarken hoşlanmıyordun dalgavari hallerinden, neden ikincisinde beraber oldun ki

0|0
    0|0
    • Biraz sesimi yükselttim diye soğudugunu söylüyor. Ayrıldıgımda bana sevdiğini söyledi . Yalvardı demiştim. İnanmaktan başka çarem yoktu seviyorum çünkü

• şimdi artık bişilerin farkındasın madem !

• Farkındayım da geç oldu :D

• çok uzun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Neyini pişman edeceksin güzelim boşver gitsin , umursama onu hayatına bak ...

0|0
    0|0
    • Arkadaş ortamımız aynı . Yani bizim bir müzik gurubumuz var grupta solistlik yapıyorum o da baterist. Sürekli yüz yüze baktığımız için istiyorum pişman olmasını. Değişmeli miyim ne yapmalıyım ya .o.O

• gülmeyi kahkaha atmayı unutma , hayat sana güzel zaten :)

Yükleniyor...