Aşk mektubu yazar mısınız?

AycanSoruyor
İşte sizlere duygularınızı anlatma şansı, ya da bilmiyorsanız okuyup öğrenmek için bir yöntem:)

Sevdiğinize 1 parargrafı geçmeyecek kadar bir aşk mektubu yazın yani bir parçasını:) Hem bu sayede söyleyemediklerinzide söylemiş olursunuz:) bu konuda sanırım kızlar galip gelir yine,görücez:)
Güncellemeler
+1 yıl
Aşklar neden kısa ömürlü oluyora güzel cevaplar var okuyun derim! :)
Güncellemeler
+1 yıl
Aklıma geldiği kadar, kendi aşkım için bir örnek olsun, ama çalmayın!

Seninle tanıştığım gün doğduğum gün oldu,sevmesini ve bu kadar candan sevilmesini senden öğrendim aşkım. Bir kadına mutluluğu yaşatabilecek,sıkıntılarını unutturabilecek ve her zaman yüzünü güldürebilecek bir erkek ancak senin gibi olabilir. Seni bana bir sevgili,bir eş larak bana nasip eden Allah'a ne kadar şükretsem çok azdır sevgilim.Seni hayatımdaki her şeyden farklı ve daha çok seviyorum...
Aşk mektubu yazar mısınız?