Aşk mektubu yazar mısınız?

İşte sizlere duygularınızı anlatma şansı, ya da bilmiyorsanız okuyup öğrenmek için bir yöntem:)

Sevdiğinize 1 parargrafı geçmeyecek kadar bir aşk mektubu yazın yani bir parçasını:) Hem bu sayede söyleyemediklerinzide söylemiş olursunuz:) bu konuda sanırım kızlar galip gelir yine,görücez:)

Güncellemeler:
Aşklar neden kısa ömürlü oluyora güzel cevaplar var okuyun derim! :)
Aklıma geldiği kadar, kendi aşkım için bir örnek olsun, ama çalmayın!

Seninle tanıştığım gün doğduğum gün oldu,sevmesini ve bu kadar candan sevilmesini senden öğrendim aşkım. Bir kadına mutluluğu yaşatabilecek,sıkıntılarını unutturabilecek ve her zaman yüzünü güldürebilecek bir erkek ancak senin gibi olabilir. Seni bana bir sevgili,bir eş larak bana nasip eden Allah'a ne kadar şükretsem çok azdır sevgilim.Seni hayatımdaki her şeyden farklı ve daha çok seviyorum...

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• mektupta yazarım ama genelde şiir yazıyorum. tabi hiçbi kız kıymetini bilmiyor ayrı mesela ama ben yinede yazıyorum.

Ömrümün baharlarından pembe mutluluklar getirsem sana

Kandırsak senle hiç ölmücez die ölüm melegini

kör olsam ben görmesem sensizliğini

Yazdıgım değilde yazamadıgım kelimeler anlatsa güzelliğini

İşbirliği yapıp öldürsek sonbaharı getirsem sana hep baharın güllerini

Ve başımı yastıga koyup sola döndüğümde hissetsem nefesini

bana ait bir şiir lütfen çalmayınız :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kendime ait bir kitabım var ve 70 e yakın sözüm 15 e yakın kısa yazılarım var ve 30 taneye yakında şiirim var aşk adamı şair yapıyor

1|0
    0|0
    • Ne güzel işte:) Edebiyatçıların çoğu büyük aşklar yaşamış kişiler zaten:) İnsan bunları yaşadıkça konuşmayı ve yazabilmeyi daha iyi kavrıyor demekki!

• Mektup yazmaktansa konuşabilenlerdenim.

1|0
    0|0
  • ayrılık mektubunda daha başarılıyım.. kadınlar,aşk mektubu gibi güzel şeylerin pek kıymetiini bilmiyor. aşk mektubum 3, ayrılık mektubum 10 sefer okunmuş..

1|0
    0|0
  • mevcut sevgiliye mi yazalım müstakbel sevgiliye mi?

1|0
    0|0
    • Mevcut varken müstakbele yazmak ayıp olmazmı biraz?

• Sevgiliye...

Rabbim her yeni günde sevgi doldursun yüreğimize...

gözlerimi sende açtım;yüreğimi açtım yüreği en güzel insana...

En saf halimi sen gördün bitek...

Son nefesimi verene kadar da Allah'ım yokluğunu göstermesin bana..Sensiz bir hayat yaşamayı düşünemem artık..İçime işledi sarıp sarmalamış aşkın beni...

Bu güzellikleri hissettirmekle kalmayıp aynı zamanda yaşatan bitaneme, aşkıma, canım bildiğim sevgiliye teşekkürler...

• +1 teşekkürler:)

• romantik ve duygusal olmadığım için mümkün değil:)

0|0
    0|0
    • Yani şöyle düşün seviyorsun ama cesaret edip birşey diyemiyrsun ve yazmaya karar verdin ne yazarsın?

• Aşık değilsen haklısın tabi.

• şimdiki aşklar hep yalan dolan:P geriye kalan hep acı hüsran:)

• iyi hatılattın aslında yazmak lazım evlide olsak bekarda.Kendi elyazmızla.Nışanın hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin

0|0
    0|0
  • Dünyanın en harika insanıyla birlikte olduğunu hiç düşündün mü sevgilim..Çok şanslı olduğunu hatırlatmak amacıyla yazıyorum bu satırları..Benim kıymetimi bil..Çünkü ben dünyanın 8. harikasıyım...

:D

0|0
    0|0
  • hiç yazmadım bana saçma geliyor

0|0
    0|0
  • Bize bu şansı verdiğin için, sana minnettarız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kalas olduğum için yapamıyorum

1|0
    0|0
    • Her kadın duyguludur,kalas kelimesini bir kadına yakıştıramam, inan bir denesen neler çıkar kendin bile inanamazsın bence:)

• sende tüm cevapları toparlayıp sevgiline mi yazacaksın.

0|0
    0|1
    • Ben bir bakışımla bile demek istediğimi karşımdakine anlatırım merak etme, hem başkalarının duyguları benim aşkımı bağlamaz inan:)

• Zaten dedim ya benim kopya çekmeye ihtiyacım yok diye! :)

• fikir edinmek ne zamandır kopya diye adlandırılıyor

• Kalbin kadar temiz bu sayfayı bana ayırdığın için ...

duygularımı yazıya dökmem söylerim

0|0
    0|0
    • O kalbin kadar temiz lafı var ya ıyyyy:) Söyleyebilmek çok güzel tabi bravo ama farzet askerde telefonda yasak!

• özelimi neden buraya yazıyorum

0|0
    0|0
    • Bu da bir yorum tabide hani adını yazmazsın, adresinide vermiyeceksin zaten:)

Burda önemli olan kişilerin duygularını anlatabilme şekli o kadar!

Yükleniyor...