Kapat

Erkek olunca etrafımda çok sinirleniyor

bugün okulda banklarda oturuyoduk önümüzde erkekler maç yapıyodu yan tarafımızda erkekler vardı sevgilim gördü geldi bana demediğini bırakmadı niye orda oturuyosun kalkmadın falan dedi gözümün önünde resmen duvara elini vurdu çok korktum sinirlenip duruyo etrafımda erkek olunca neden böyle :S

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• kıskanıyordur ama bu kadar abartmasına gerek yok ki. demek ki yarın bir gun sana da vuracak.. uzak dur. sutla gitsin derim.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• Kıskandıgı içindir kendisinden başka erkegin yanında durman bile kıskanclık krizine sokabilir senin açından degil de erkeklerin bakış açısını bildigi için daha cok kıskanır ona anlayış göstermen gerek bence seni seviyo cünkü

0|0
    0|0
  • psikopatlık, aşırı kıskançlık başka ne olcak birazda delilik. senin başını yakar o çocuk

0|0
    0|0
  • Kıskanıyor işte ne güzel kıskandığına şükret takmayanlar bile var

0|0
    0|0
  • ondan acilen ayrılmanı tavsiye ediyorum arkadaşım. acilen. hiç de üzülme ayrıldığın için.

0|0
    0|0
    • Neden bu kadar açık görüşlüsün senin yorumlarına her yerde raslıyorum fakat bazen ön yargılı olman iyi degil (birine laf yapmak huyum degildir ama niyeyse sana demek zorunda hissettim sanırım k.b =)

• sakin ol şampiyon :)

• Benımle tanıstır ben gazını alırım...

0|0
    0|0
  • kıskanıyor demek ki ama o duvara vurulan yumruk bir süre sonra yüzünde patlayabilir haberin olsun...

0|0
    0|0
  • adam manyak işte yapcak bişi yok seni çok seviyor..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bu kadar karışması doğru değil diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Ondan uzaklaş kırçiçeem, bugün duvara vuran yarın dizine vurur anasını satım.

0|0
    0|0
  • kıskanıyor olabilirde bu kadar sinirli olması normal değil

0|0
    0|0
  • Gayet normal benim nişanlımda aynı öyle otobüse bile bindiğimde otobüs dışından işaret yapıyo bayanların orda otur veya arıyo erkeklerin o tarafta durma bayanların yanına git diyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...