Spora yeni başladım beslenme düzenim nasıl olmalı?

Arkadaşlar ben spora yeni başladım evde kendim ip atlıyorum 2 3 tane hareket var onları yapıyorum ama beslenme düzenim nasıl olmalı hiç bilmiyorum herkes farklı bir şey söylüyor kimi direk az ye diyor kimi kahvaltını iyi yap bir bilgisi olan var mı?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• bol tavuk et balik nohut fasulya bulgur zeytin yag meyve sebse onemli olan senin hedefin ne?

1|0
    0|0
    • 49 kiloyum 45 olmak istiyor birde sıkılaşmak istiyorum.

En İyi Kız Görüşü

• Oncelikle sudan başka bir icecek icme. Kahvaltini cok güzel bir sekilde yap yumurta olsun mutlaka sabah kahvaltisini cok cok iyi yap öğle yemeğini daha hafif ve aksam da cok daha hafif seyler ye. Bol bol yumurta ve et tuketmeni tavsiye ederim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• az ye ama aç kalma 6 öğün yap tatlı şeyler yeme az tuzlu ye günlük 2 litre su iç bide ip atlamadan yarım saat önce şekersiz kahve iç daha çok protein yani hayvan kaynaklı şeyler tüket bide yemeklerden önce yarım litre su iç az yemek istersen

1|0
    0|0
  • Bu tavsiyeleri al as bir yere :D
    Sabah kalktigin zaman ilk yarim saat yemek yeme yaglardan yaksin. Sonrasinda yulaf olur muz olur peynır yumurta v. b tuket. Ac karnına sabah yuruyuse cıkabılırsın. ya da 1 yesıl elma yıyerek. Ogle aksam falanda bul işte :D

1|0
    0|0
  • şimdii :D az sık ye ama istediğini ye

0|0
    0|0
    • Istediğimi yemek biraz riskli değil mi? 😄

• Teşekkürler. 😊

• önemli değil :D bence dediğimi yapabilrisn bide bak 45 dakika kadar yürüyüş yap en az o da

• Sabah sa ac karnina yap butirdikten sonra sporu 15-20 dk sonra yersin haslmlanmis yumurta peynir zeytin geri iste ye biseyler

0|0
    0|0
  • Kas mi istiyisun Zayıflamak mi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...