Protein tozu hakkında sorularım var?

Çok aşırı zayıfım yeni bodye başladım ilk sorum şu olacak ; protein tozları kilo aldırırmı aldırırsa en fazla ayda ne kadar aldırır ve neye bağlıdır?

2. Kilo aldıran ve öğrenci bütçesine göre uygun sayılabilecek protein tozu önerirmisiniz

3. kollarımın genişliği artarmı protein tozu kullanıp sporumu yaparsam

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Yeni bodye başladıysan eğer sakın başlama protein tozuna. Ayrıca protein tozu kilo aldırmaz, protein tozu besin takviyesidir kaslar için. Ve asla kendi kendine çalışırsanda amacına ulaşamazsın kesinlikle spor hocan olmalı eğer spor hocan yoksa uzaktan eğitim almalısın (Bunu düşünürsen yardımcı olurum)
    Kiloyu yağ olarak değil de kastan kullanmak istiyorsan protein tozu kullanmalısın. Programın olmalı beslenmen ve spor bunların belirli kuralları vardır bunu hoca detaylarına kadar yazıyor. Kollarının genişliğinde kas istiyorsan eğer her spor sonrası protein tozunu kullanırsan dengeli ve karbonhidrat alımını sağlarsan yağdan değil kastan kilo alman oldukça kolay.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Protein tozu değil karbonhidrat tozu kilo aldırır.
    Hardline gainer uygun ve güzel bir ürün.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• hacı gainer al daha çok kilo alırsın amacın kilo ise

0|1
    0|0
  • harbiden bir salaksin sen antreman falanda yapma bulutlari izle

0|0
    0|0
  • kardeşim bunların hepsini profesyonellere danış yanlış bilgilendirilme. spor salonunda hocan iyiyse sor mesela ona

0|0
    0|0
  • kol ölçün nedir benim 39
    tek başına spor hammallık kanka hormon başla
    dianobol testo enantat gir bak nasıl canavar oluyorsun 3ayda ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...