Kollarım çok ince ve fitnesse gidiyorum?

Boyum 177 kilom 53 çok zayıfım kollarım çok ince yeni başladım fitnessa
İlk sorum
4 ay aralıksız gitsem vücudumda ve kollarımda ne gibi değişiklikler olur?

2.
Yemekle aram iyi değil nasıl kilo alabilirim

Şİmdiden teşekkürler

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• kilo almak için hem spor yapıp hem fazla yemen şart bol karbonhidrat ve protein tüketmelisin

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Protein beslenceksin, hocanın verdigi programa uy 4 ay da ciddi degişiklik olur göreceksin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bebe biskuvisi ile alan bir erkek arkdasim var o da spora gidiyor hangi saattlerde nasıl yiyor bilmiorum
    Doktoru onermis ona

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Yemekle aran iyi olmasa bile kas ağırlığı olarak alırsın knk zaten sana orda program verirler bulk'a girersin

0|1
    0|0
  • 6 ay falan yapsan çok daha güzel olur ve kilo almak için gainer al sütle karıştırıp iç spor zamanları zaten zayıfsın ama ince olması normal kaç cm kolun

0|1
    0|0
  • 1. Sİ DAHA KÖTÜ OLACAKSIN BENCE 53 KG SUN NE KASI YAPACAKSIN? 2. GENLERLE ALAKALI BENİM 1.86 ARKADASIM VAR KG 55 cok yiyor ama alamıyor

0|1
    0|0
  • proteiin tozuu kullnrsn 4 ay gidersen beslnmede iyi bkrsn süper bir vücut elde edeblrsnnn

0|1
    0|0
  • kardeşim protein tozu karbonhidrat tozu kullanmalısın eğer zayıfsan kesinlikle takviye almalısın ama sağlıklı kilo almak herzaman iyidir bir müddet bırak kilo al ve başla

0|1
    0|0
  • Düzenli yemek ye. Protein ağırlıklı beslen. Ama hepsini ihmal etme.

0|1
    0|0
  • belirli bişeyi yok bunun spor yaparsan daha çok yersin zaten

0|1
    0|0
  • mutlaka ıse yarar

0|1
    0|0
  • diyet 33% antreman 33% uyku 33% kilo yemek yiyerek alirsin bukadar cahil olamasin ya

0|0
    0|0
  • yemek yemeden nasıl kilo alınır havamı yutcaksın :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...