Doğa üstü güçlere inanırmısınız üç harfliler periler vs.. vs...

doğa üstü güçlere inanırmısınız büyü, üç harfliler, periler, ruhlar hatta bir adım daha ileri götürelim vampirler veya kurtadam bunca yıldır sinama dünyasında izlediğimiz veya 3-5 arkadaş bir araya geldiğimizde konuştuğumuz bu konuların gercek olma olasılığıvar mı?size göre? veya başınızdan bu tür bir olay gectimi muhtemelen üçharflilerle ilgili söylenceler başınıza gelen ya da cevrenizde duyduğunuz olaylar vardır veya daha ilginc şeyleri olanlarvar mı?onuda merak etmiyo değilim hani

gizli biliyosun sana kapım daima acık saygı cercevesinde

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• Cinlerim var, tepemdeler şu an anasını satım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kuranda yazana inanirim.

0|2
    0|0
  • cinlere inanıyorum.Bir de bir ara her gece zombi saldırısına maruz kalıyordum rüyamda onlara da inanmak üzereydim:)

1|1
    0|0
  • kesinlikler inanırım ve hissederim

0|1
    0|0
  • Cinlere ve ruhlara inanıyorum.

Vampirmiş, kurtadammış, periymiş bunlar beyin yıkama oyunundan başka birşey değil, inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • evet inanıyorum benım melegım annem ve babam..

0|0
    0|0
  • hep beraberiz zaten

0|0
    0|0
  • Cinlere evet...

Perilere hayir.

0|1
    0|0
  • Kuranda cinlerin varlıgı edilmektedir. Diğerlerine inanmıyorum.

0|0
    0|0
    • kabul edilmektedir. eksik olmuş.

Erkekler Ne Diyor 9

• Biraz daha ileri gidip şirinleride işin içine dahil edeceksin diye korktum bi' an. Adı üstünde doğa üstü. Doğa üstünün doğada işi olmaz. Hayal ürünü hepsi.

2|1
    0|1
  • Kur'an da cinlerin (zariyat 56) ve ruhun varlığından(isra 85) bahsedilmektedir, büyünün tarihi en eski ilkel toplumlara kadar dayanır. İslamda büyü büyük günahlardan olmakla birlikte insan üzerine tesir ettiği bir hakikattir.(bakara 102). bunların dışında isimlerini bildiğimiz ve bilmediğimiz meleklerde vardır.

Diğer söylediklerinizin ise hakikatten bir payı yoktur

0|0
    0|0
  • Bizzat yaşadığım bir olay oldu. Rüya veya halüsinasyon dedim ilk önce, fakat sabah kalkıp kahvaltıya oturduğumda tüm aile bireyleri o gece aynı şeyleri görmüşler. Gerçi üç ev değiştirdik bu zamana kadar ve üçündede garip olaylarla karşılaşıldı. Ama hiç bir şekilde ailemden birisi zarar görmedi. En basitinden, özellikle geceleri, duş açılıyordu ve birileri duş alıyordu, havlular ıslanıyordu. Aklıma geldikçe, tüylerin diken diken oluyor resmen... Sonuç itibariyle böyle şeylerin olduğu aşikar.

0|0
    0|0
  • üç harfli dediğin cin mi cin cin cin cin cin cin cin cin cin cin cin cin e hadi gelsinler niye gelmiyolar :)

0|0
    0|0
    • bazıları o şekilde hitap ediyo adını anmak istemiyo onlara olan saygımdan o şekilde yazdım yoksa adını andığın zaman bişey olmayacağını bende biliyorum

yoksa bilgisayarıma cin girer korkum yok :) girse girse virüs girer

• dur adını anmayalım Allah bilgisayarlarımızı virüslerden koruya. onun duasıda format herhalde

• pek şahit oldugum söylenemez dog aüstü güçleri olan birine

0|0
    0|0
  • cin iyidir..

tonik ve limon suyu karıştır tadından yenmez

pardon içilmez.

0|0
    0|0
  • Kuran'da bahsi geçen varlıklara inanıyorum

0|0
    0|0

• cin gibi insanlara inanıyozda cinlere mi inanmayalım!

0|0
    0|0
  • Non.

0|0
    1|0
Yükleniyor...