Eski sevgilim beni aile dostumuzun kızı ile boynuzladı

bir çocuğu çk sevdim liseden bu yana ona aşıktım lise de 3 yıl çıktık son sene ayrıldık yemediği halt kalmadı yine de üniversiteye geldiğimde beni aradı dayanamadım bir şans daha verdim . O kadar beni boynuz takmasına vs rağmen . Ağladı saatlerce msn de gözümün önünde , öldüreceğim kendimi falan dedi ertesi gün cıkmaya başladık her şey iyiydi tüm sülalesine beni anlattı cidddi düşünüyorum diye falan 25 gün her şey çok güzeldi hergün msn - face - telefon iletişim halindeydik , ama sonra 3 gün facebook mi kapadı msn e girme felan dedi bana . Bende beni üzüyorsun dedim o da bitsin o zaman ne dersin dedi bitsin dedim ayrıldık . Face i bir açtım facebook da ki resimlerimizi ilişki durumunu kaldırmış falan . Sonra aile dostumuzun kızı bana yazdı ne oldu neden ayrıldınız cevap vermedim baya ısrar edince anlattım tamam ben konuşurum onla dedi bir saat sonra bana dedi ki bana dedi ki işime karışma Cansu canını yakarım . Bende dedim ki tamam Cansu'yla bunlar 1 aya çıkar .. Ay değil 3 gün sonra sevgili oldular.. Ya delireceğim hak etmedim acayip sinir oldum pişman etmek istiyorum ama başkasını bulup onu kıskandırarak değil başkasını o mal için üzemem başka fikir önerin lütfen... :(

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• kendini tanıman lazım. yoksa daha cok boynuz yersin. aklını kullanmayı öğrenmen gerek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Allaha havale etmekten başka ne yaparsın bilemiyorum kardeşim. Kaderinde warsa çekersin senin bir suçun yok k.b ama o cocugun ş*refsizligidir insan degillermiş demekki. Kendi yoluna devam et üniversiteni bitir güzel insanlar çıkar karşına inş onlarla mutlu olursun umarım

0|0
    0|0
    • :( ya düşün yaptıklarına rağmen hala onun için kalbimden bir parça sızlıyor ya deli olucam hadi kışın kolay yazın tam 4 ay karşı karşıya oturacağız.

• Hiç sıkma canını daha güzel vakit geçirecegin insanlarla tanış onlarla eglenmeyi dene kız arkadaşlarınla gez görmezlikten gel muhattap olma o çirkin iki yüzlü kişilerle. Bu saatten sonra o kişi ile görüşmeye devam edersen eninde sonunda gene üzülen sen olacaksın bunu çok iyi biliyorsun üzülecegini anlamışsındır umarım...! Yeni bir sayfa açıp bir süre kendine zaman ayır ve karşı karşıya oturmanız bir anlam taşımaz sana kötülük yapanla niye daha ilgilenesin ki

• Ne yapmam gerek biliyor musun ne kadar umursamaz olursan kaçarsan erkekler o kadar kovalar ( kendimden ibliyorum :) )umursama mutlu ol o seni bu şekilde görürse yeniden peşine takılır illa ki, ama üzgün görürse bak hala unutamamış beni ne adamım ben ee diye övünür, o da olmadı biraz işve cilveyle yanına gitmeden tabii, elbise vs. çekicilik sayesinde salyası akıp gelecektir asıl intikamını o zaman alırsın rahatlıkla ;)

0|0
    0|0
    • :) komşuyuz zaten ve 3 ay beni hiç şans eseri dahi olsa göremeyecek. Çok sağol canım :)

• Cevabını pek anlamadım ama önemli değil canım :D

• istedignle yat kalk seni sallamıo belli. kız arkadassız kalınca saf bulmus seni barıs falan demis. bence bu olayları unut hayatına bak

0|0
    0|0
    • biraz sert cevap oldu ama bunun daha açıklayıcı cevabı olamaz kusura bakmayın. unutucaksınız onunuze bakıcaksınız. zamnnda beni aldatan sevgilimle şimdi kankiyim mesela örnek veriyorum.

• bir pembe dizi daha

diğer bölümlerinide film geliştikçe yaz

0|0
    0|0
    • pembe dizi ?şu ansevgilisi olan aile dostumuzun kızı 3 ay önce kocaya kaçtı :) geri geldi benim sevgilimse onu seçti 2 aydır çıkıyolar ve ben hala o malı ve yaptığı adiliği unutamadım.

• seneryo şekline getir film yapayım

• sende onu boynuzla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Boyle adiler oldugu icin insanlar iliski yasamaktan baslatmakten korkar oldu.

link

link

link

Bu sozleri unutma yoluna devam et

0|0
    0|0
  • Hala onun için mi üzülüyorsun? ben olsam ikisinin de yüzüne tükürür hayatıma devam ederim , sen onu kıskandırsan bile ne değişecek gelse kabul etcek değilsin heralde bu ihanete karşı? gururunu sakın kenara atma , her istediğin de elinin altında bulundurucagı kız olma ! bırak ne yaparlarsa yapsınlar bu onların ayıbı

0|0
    0|0
Yükleniyor...