Süleyman Seba'ya edilen küfrün sebebi nedir?

1 değil 2 değil 3 değil 4 değil Fenerbahçe traftarı kaçtır bu tutumu sergiliyor ve sergilemeye devam ediyor ölüp gitmiş bir adamın türk sporuna bir duruş bırakan ender başkanlardan Sebaya edilen küfürlerin sebebi nedir? zamanında Sabah akşam sizi yendiği için mi? her maç kalenizde 4 5 gol gördüğünüz için mi?

O vapur elbet Beşiktaştan kalkacal yeniden kadıköye gidecek !

Süleyman Seba'ya edilen küfrün sebebi nedir?

SÜLEYMAN SEBA GURURUMUZDUR KÜFÜR EDENLER ONURSUZDUR !

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• süleyman sebaya küfür e-dil-me-di ! . galibiyetimizin üstünü karalamaya yönelik şeyler bunlar bul o sahneyi tamam dicem. 300 kişi geldik marşı söylendi başkada değil.

0|0
    0|0
    • Göster bana diyorum yok öyle bişi uydurmayın 300 kişi geldik stadınıza ama yine yendik gibisinden bir tezahurat yaptık siz palavra atmayın daha lokomotife yeniliyosunuz birde sebaya küfür ettiler iftirasına tutuyosunuz nasıl bir şey bu

• yok internette öyle bir tezahuratta bulunmadık 300 kişi bestesinden başka birşey yok yarın geniş özetinden bul göster tamam dicem

• Kardeşim ne dediler burası beşiktaş alayına gider bestesine karşı diss var 300 kişi işte bir şey duymadım etmedim yorumlardada gördüm

0|0
    0|0
  • Ne yeri ne de zamanıydı bjk ye edilen küfürler seba ya edildiği kısmı ben duymadım ama kim yönlendirdiyse tribünleri ayıp etti yanlış yaptılar

0|0
    0|0
Yükleniyor...