Nasıl maçtı sizce?

FENERBAHCEM müthiş bir oyun oynadı, harika pozisyonlar kaçtı bu mac çok farklı bitebilirdi. Ama olsun tebrikler FENERBAHÇEM. Sizce nasıl bir maçtı, keyif aldınız mı izlerken?

0|1
0|19

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçem benim
    Biricik sevgilim
    Söyle senden başka
    Kimim var benim

Seninle ağlarım
    Seninle gülerim
    Söyle senden başka
    Kimim var benim...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Tribun efsane, sahadakiler efsane, Fenerbahce cok pis uyandi :) Günün anlam ve önemini ithafen bunu paylasmadan yapamazdim :D

https://youtu.be/L870qLd9HE8

1|0
    0|0
  • Cok iyi oynadik. Mac sonunda bile 3. golu atma cabasi icinde olmamiz sasirtti dogrusu beni. Rutin anlayisin disinda oynadik. Bir de ne kadar gercek bilmiyorum ama sosyal medya da rus takimi oyuncularinin formalarinin altinda putin resmi olan sisortler gordum. Sogruusa bu cok daha mutlu oldum :)

1|0
    0|0
  • Çok baskılıydık ama sonuç açısından olması gerekeni başaramadık. 4-0 bitmeliydi çok rahatça. Bence yeterince başarılı olamadık.

1|0
    0|0
  • Güzel maçtı. FB'yi umduğumdan daha iyi buldum. Ama çok gol kaçırdılar. 3-0 olsa turun kapısı sonuna kadar aralandı diyebilirdik ama 2-0 da iyi bir sonuç.

1|0
    0|0
  • kazandığımıza sevindimde maçı izlemedim. ASD :D

1|0
    0|0
  • Maçı izleyemedim ama Galatasaraylı olarak bugün Fenerbahçeliydik :) Fenerbahçeyi kutluyorum. :)

1|1
    0|0
  • Fener cok deli oynadi 4 5 olabilirdi. Birde artik Rvp 90 dk oynasin.

1|0
    0|0
  • Bu sezon izlediğim en iyi futboldu... Gözlerimizin pası silindi resmen...

1|0
    0|0
  • Lokomotiv çok etkisizdi Beşiktaş nasıl bu takımı yenemedi. Nani ye sinir oldum çok gereksiz çalım atıyor Fenerbahçe güzel oynadı gökhan gönül Fenerbahçe de en iyi orta açan adam. Darısı perşembe günü bizim başımıza inşallah

1|1
    0|0
  • harıkaydı fakat van persie cıkmamalıydı statta pereira g. vatını arıyorum dövmek ıcın

1|0
    0|0
  • Rvp den 2 gol beklerdim. Ne zaman baksam bu josep attı

1|0
    0|0
  • Rakibin kaleci panterleşti tabi çokta şanslıydı nebiliyim içim içimi yedi o pozisyonların gol olmaması inanılmaz goller kaçtı.

0|0
    0|0
  • Olmadı be lokomotif :(

0|0
    0|0
  • iyi çaktık gızım :D

0|0
    0|0
  • Kaç kaç bitti

0|0
    0|0
  • rövanş amacında 2. bölümü var

0|0
    0|0
  • Valla zevk veren bir futbol oynadilar tebrik ederim oncesinde hep gs maclarindan zevk alirdim ilk defa fb gozume girdi

1|0
    0|0
  • gururumuz lokmotive başarılar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...