Diyetten sonra kilo alırsam?

Şu an diyetteyim ve gunde 1500 kalori civari aliyorum. Diyetisyen bir tanidigim aldigin kalorinin saglikli olduğunu soyledi. Tabi bu 1500 kaloriyi saglikli besinlerle aliyorum sagliksiz seyler yemiyorum. Yalniz tamamen zayifladigimda ben omur boyu bu sekilde beslenmiycem sonucta. Ama zayifladiktan sonrada yemegi biraz arttirinca geri kilo aliniyor diye duydum. Ben simdi omur boyu 1500 kalori mi alcam kilo almamak icin?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Hayir o şöyledif diyeti birakan eskiye doner yani 2500 kalori ustune. Sen diyetle kilonu verirsin sonra 2000-2500 arasi yersin hic bir sıkıntı olmaz hatta spor yaparsan 3000 e kadar yolu var.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet alıyorsun ben 1 ayda 10 kilo verip sonrasında 1.5 kilo verdim 5 ayda 6 kilosunu geri aldım 😃😃 Allahtan. 47 kiloyum 😃

0|0
    0|0
    • 1 ayda 10 kiloyu nasil verdin acabq

• O yüzden ben geri kilo aldım o yüzden geri aldım şimdi olabiliyorum:)

• Peki nasil verdin?

Erkekler Ne Diyor 3

• lifestyle yapacan

0|0
    0|0
  • düzenli sporla verirsen sonrasındada günlük ihtiyacını yersen sorun olmaz normal bir insanın ortalama 2000 kcal dır günlük alması gereken miktar sen zayıflamak için 1500 alıyorsunuz yani 500 kcal açık bu şekilde zayıflayıp eski yeme düzenine dönersen ne alırsın ne verirsin kilo

0|0
    0|0
  • hayır spor yapacaksın kilo alsan da sıkı olacaksın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...