Lokomotif moskovayı destekleyen var mı :D?

Ben lokomotifi destekliyorum 3 sebeple
1) beşiktaşlıyım ve fenerin türkiyede hakemler ve federasyon tarafından açıkça kayırılması
2) Siyasi yönden yaratılan nefretin tamamiyle bizim siyasetçilerimizin suçu olması, ki uçak ve suriye olaylarında rusyayı haklı buluyorum
3) Tüm iddaa oynayıp paramı lokomotif moskovoya bastım :D inanıyorum çevireceğiz :D

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

• Gecmis olsun o zaman sana 😊

0|0
    0|0
    • geçmiş olsun derken çok manalı söyledin terbiyesiz :D

• Normalde adam gibi oynayıp yenseniz tebrik ederdim, ama hakem bozuntusunun golden önce verdiği yalış faul kararı, kırmızı kartları es geçmesi, oyuncularınızın ikinci yarı yerden kalkmayıp dakika başı sakat numarası yapması türkiyede en nefret edilen takım olmanızı açıklıyor :D çirkef bahçe :D

• Hahaah ya güldürmeyin bizi. Objektif izleyin bakalım volkan şene yapılan harekette bile kart görmediniz, futbolcunuz topu eliyle indirdi penalti yok. Kaybedince hakem bizi tuttu tabi tabi 😊 bize gelince havanız sönüyor korkuyorsunuz oynayamadiniz bile dogru duzgun. Gokhan toreniz girince iyi oldunuz biraz ama yine kurtarmadi. Sanki gil attiniz da sayilmadi hahaaha 😄

En İyi Erkek Görüşü

• Ben destekliyorum fernandesten dolayi yoksa biliyosunuz 😄

0|0
    0|0
    • olsa dükkan sizin diyorsun :D

• Ama bitmis ferdi ya rus karilari bitirmis adami 😃

• Ferdiyi bizim türk kezbanları bile bitirmişti, bizde de 1 maç oynar 3 maç yatardı :D Rus kadınları hayli hayli bitirir yani :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 9

• Desteklemiyorum mayk

0|0
    0|0
  • Ben bişey desteklemiyorum baane baane

0|0
    0|0
  • 2-0 koyduk, sizlere armağan olsun o halde :)

0|0
    0|0
    • Kafanı yorma 2 hafta sonra size kadıköy de koyacaklar :D

• 2 haftada sonrada, bu akşam olduğu gibi döte gelmeyinde

• Birşey soylememe gerek yok. Fener sahada cevabi verdi. 😊

0|0
    0|0
  • Rakibimizi ve içimizdeki rusları da yendik. Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Rus takımını hayatta desteklemem

Not: Beşiktaşlıyım

0|0
    0|0
  • Schalke real Madrid Manchester United bayrakları açan takımı niye destekleyeyim

0|0
    0|0
  • Onlar desteği hak etmiyor

0|0
    0|0
  • Besiktasliyim

sonuna kadar fenerbahceyi destekliyorum

futbol centilmenlik oyunu ama sizler centilmenlikten nasibinizi almamisiniz

rusya ile yasanan siyasi kriz turkiyenin sucu veya hatasi degildir sadece birileri tarafindan desteklenen arsiz Puti nin sucudur ve bu olayda Turkiye cok buyuk bir durus sergilemistir

0|0
    0|0
Yükleniyor...