Protein tozu kullanıp kilo alan var mı?

Arkadaslar kilo alamıyorum ne yaptıysam, yaşım 22 kilom 46 boy 1.60, protein tozu nerden alırım Nasıl kullanırım kilo aldınız mı Bilgin'inz var mı merak ediyorum son çarem diyebilrim

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• protein tozu gelişen kasları erimesini engellemek için vücuda alınır. öyle direk proteini aldım kilo almam lazım diye bir şey yok :) kalorili yiyecekler yemelisin aynı zamanda da spor yapmalısın ki orantılı kilo alasın. yoksa göbiş , basen şişer kilo alırsın ama şekil bozulabilir

0|0
    0|0
    • Anlıyorum sizleri ben spora gidicem zaten gitmeden önce buraya yazmak istedim.23yaşına giriyorum tığ gibi bir kızım sözüm olcak yaz ayında, giydiklerim yakışmıyor çöp gibi. açıkcaı artık psikolojim bozulmaya başladı. bunun için bir şey yapıp kilo almam gerekiyo, normal kendim alamıyorum

• Trodim normal bütün değerlerim düzgün diyetisyene de gittim düzenli, ve ek besinde kullandım yinede alamadım

• sporu dene, protein tozunu da abartma. su tüketimin 2-3 lt olsun. haftada en az 4 gün spor yap 1,5 saatten az olmasın. alırsın inşallah. şimdiden mutluluklar

En İyi Kız Görüşü

• çevremden birisini tanıyorum. protein tozu ile şişirdi kendini ve çok kötü bir görüntüsü oldu,
    kadın hatlarına sahip Şu an ve o bir erkek. basenli dolaşıyor ortada
    boyuna göre kilon normal kafana takma,
    çok istiyorsan sağlıklı bir şekilde beslen.

0|0
    0|0
    • Takılıyor işte bunu ben yıllardır çekiyorum artık sevgilimde arada söylemeye başladı yani kendim zaten iyi hissetmiyorum ek bişeyler araştırmaya başladım

• sevgilin seni şimdiki olduğun gibi sevsin
      ve boyun ile kilon orantılı bana inan

Erkekler Ne Diyor 11

• Protein tozu kilo yapmaz, kas yapmak isteyenler için ek bir takviyedir..

Kilo almak istiyorsan karbonhidratı yüksek yiyecekler tüket..

Öyle çok fazla kilo eksiğinde yoktur 48-50 idealdir o boy için..

0|0
    0|0
  • Protein tozu falan kilo aldırmaz boşu boşuna paranı çöpe atma.
    Alalım diyen olursada inanma karbonhidrat bile alma sakın.

0|0
    0|0
  • İnternet den satın alabilirsin. Yemeğin üstüne döküp bile yiyebilirsin Amerika'da yemeklere de katılıyor. Ama boş kilo yapar söyliyeyim

0|0
    0|0
  • Evet gerçekten kilo aldırıyor. Ve alacagın protein tozu diye değil karbonhıdrat tozu diye geçiyor. Sana tavsıyem Pro Gainer 5000 kullan.

0|0
    0|0
  • protein tozu ile alırsın fakat karbonhidratı yüksek bir protein tozu almalısın makarna ve pilav tüket sık sık

0|0
    0|0
  • Sporsuz yapıcaksan ona göre protein tozu alarak kilo alabilirsin kullanma falan dinleyenleri dinlemene gerek yok bilinçli bir şekilde zararsız kullanıcağın protein tozları var ama spor yaparak kullansan tabi daha iyi olur

0|0
    0|0
    • sporsuz yaparsam nerden alıcam biliyo musunuz

• araştır internette veya danış birisine bilgi al markaya göre bulursun eczanelerde satılıyo mesela bir takip et ben sana yazayım yerlerini

• sakın kullanma

0|0
    0|0
  • protein tozu kilo aldırmaz supplement ek besindir. normal beslenmenin yetersiz kaldıgı seviyede supplement kullanılır. kilo almak istiyosan prakten diye bir şurup var tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • Çok yesemde alamıyorum inanın. supplement nedir acaba kullandınız mı

• parazit dökücüyü direk veriyolar mı

• sağlık ocağına git yazdır

• kilon zaten ideal :S

1|0
    0|0
    • Değil çok zayıfım kemiklerim sayılıyor

• saçmalama kız öyle olur zaten

• Senin için öyle olabilir ama tığ gibiyim giydiklerim yakışmıyor

• Gainer kullan. Tabiki sporda yapmalısın.

0|0
    0|0
  • gainer kullanmalısın kilo almak için

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Protein tozu kilo aldırmaz yavrum burda bir anlaşalım. Protein tozu sporcular için ek takviyedir. Yok protein tozu şişiriyor yok şöyle diyenlere asla inanma.
    Ben kullanıyorum fakat spor yaptıgım için kullanıyorum. Ve sakın karbonhidrat kullanma. Karbonhidrat tozları aşırı yağlanma yapıyor. Spora başla hoca sana hem beslenme hemde antrenman yazsın. Kiloyu kastan almak istersen eğer hem beslenmene dikkat edip hemde protein tozu rahatlıkla kullanabilirsin.

0|0
    0|0
  • Abim spor yapıyor ve protein tozu kullanıyor ve gerekçten zararlı olduğuna inansam da alamadığı protein ihtiyacını bu tozla vücuda aldığını düşündüğümden birşey demiyorum, kısa zamanda çok yol katetti tek tesellim bu ve sanırım kilon için öncelikle daha başka yollar denemen gerekli,

0|0
    0|0
    • Abin kilo alamıyor muydu Zararı nedir abin zararını söyledimi

• Protein tozu değilde arı poleni kullanıyorum Şu an faydası oluyo ama orjinalini bulmak lazım ve kilona göre damlatman lazım fazla damlatırsan zehirliyo bir araştır istersen

0|0
    0|0
  • Ee kilonuz iyi 😊

0|0
    0|0
  • Benim gibiler senin gibi olmaya çalışıyor ne istiyorsun vicdansiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...