Galatasaray Türkiyenin en büyüğü olmasa Fenerliler 6-0´lık galibiyetle bu kadar övünürler miydi?

Galatasaray 1997 senesinde Beşiktaşı 6-0 yenmiştir..Ben hiçbir Galatasaray´lının bu galibiyetle övündüğünü görmedim ne demişler Büyük takımların hedefi Kupalar küçük takımların hedefi ise o kupaları alan takımları yenmektir her neyse Galatasaray Avrupada Saygı duyulan bir takımdır Galibiyetler Kupalar kazanmak için alınır..

0|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

• 7 0 unutmus ezikler

1|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Övünemezlerdi link

0|1
    0|1
  • bence büyüklüğünden değil 6 tane yemek her babayiğidin harcı değil bir de yıllardır ezeli rakip dediğiniz takımdan:))

0|1
    1|1
  • Aynen öyle Baros.. :) Biz Uefa Kupamızla övünürüz..Onlar 6-0 lık galibiyetleriye..Fark var.. :) 5**

2|1
    0|1
  • "Büyük takımlar aldıkları kupalarla küçük takımlar ise büyük takımlara karşı aldıkları galibiyetlerle övünürler."demis Michel Platini.

Ne güzel demis...

0|1
    0|1
  • Yes. aynen

0|1
    0|1
  • Onların zaten Başka başarısı yokki bırak övünsünler

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• 6 kasım faciasından önce dedelerimizin zamanında yendiğiniz 7-0'dan haberiniz varmıydı, bence yoktu..

fener sizi yendi ve galatasaray tarihine herkes göz atmaya başladı ve 7-0 gibi bi' skorla karşılaştılar.. ben görmediğim bi' şeyin yaşanmışlığına inanmayanlardanım.. sonuçta; Tarih yazar fener uyar..

0|1
    2|2
    • Fenerin zaten bizi yenmekten başka ne başarısı var

• Tamam siz kendinizi böyle avutun:)O zaman bizde gidip şike yapalım bizide kimse sevmesin nasıl bir mantıksa

• şike muhabbetinden önce de bu böyleydi..

• Beşiktaş:5-gbnde bu skoru 2 kez almamıza rağmen hiç lafını etmem

0|0
    0|0
  • Sen bile o durumdasın aslında baksana Fenerbahçe diyince o ezikliği gidermek için 1997 senesindeki Gs:6-Bjk:0 skorunu tatmin olmak için demişsin. Bir gün 6-0 yenerseniz FB yi ben Gs li olacağım. Bu arada yazmamışsın Fb diye ama çok bariz belli ediyorsun bu durumu. 6-0 diyince akla gelen tek şey bu.

0|1
    0|1
  • boşver bu kekoları ya :))

1|1
    1|3
  • Övünmezlerdi bence. Bütün fenevlilere benden gelsin;)

link

0|1
    0|1
  • siz nasıl sürekli 7-0 diyorsanız onlarda 6-0 diyor :)

0|1
    0|1
  • En büyük FB !

0|1
    0|1
  • sen onu bunu geçde 6 kasımda 6 taneyi yediniz mi yediniz fazla söze gere kyok =)

0|1
    1|1
  • Çok kıskanılıyor, hiç sorma.

0|0
    0|1
  • çok pis koymuşuz ki acısını hala unutamamışsın :):):)

0|2
    0|2
  • "Büyük Takımlar aldıkları kupalarla, tarihleriyle, küçük takımlar ise büyük takımlara karsi aldiklari galibiyetlerle ovunurler" -Michel Platini

1|3
    0|1
  • En büyük Beşiktaş çarşı alayınıza karşı uleeyn :)

1|0
    1|2
Yükleniyor...