Nasıl hızlı kilo verebilirim?

Arkadaşlar 18 yaşındayım 49 kiloyum ve yaklaşık 4 kilo vermek istiyorum nasıl hızlı bir şekilde kilo verebilirim önerileriniz neler evde spor yapıyorum ekmek yeniyorum ama kilo almışım özelliklede beslenmeme dikkat ederkem kilo almak moralimi bozdu neler yapmalıyım sizce şimdiden teşekkürler.

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• calorie deficit yaparak

1|0
    0|0
  • 49 kiloda kilo vermek isteyeni ilk defa görüyorum düzenli 1 ay diyet+spor yaparsan çok rahat verebilirsin

1|1
    0|0
  • Dus alirkken. Soguk su metobilamyi hizlandryor sicak suda dusuruyor ona gore kata verirsin ama kizlarda bilmyrm tam tersi olabilir

0|0
    0|0
  • 4 kiloyu da verirsen Lodos seni kapar haberin olsun :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben bir ürün satın aldım çok menunm uygulamalı bir şekilde bir çok videoyla her türlü bölgesel fitness yapabiliyorum tavsiye ederim hemde şu an indirimde normalde 199$ ama şu an 19$ kaçırma derim linki 22a76wuqt2zx8zddtgo4-513j8.hop.clickbank.net/

0|0
    0|0
  • Neler yiyorsun genelde ?

0|0
    0|0
    • Yumurta süt yoğurt ekmem yemiyorum gün içinde 2 lt su içiyorum akşam annem ne yemek yapıyorsa birde yatmadab önce de meyve

• Boyun kaç?

0|0
    0|0
    • Canim kilon gayet iyi merak etme.. bence vermemelisin bu arada rica etsem beni eig secermisin. Ihtiyacim varda :)

• Boyunuz kaç

0|0
    0|0
    • Aynı kilodayız zayıfız işte boyda aynı ne istiyorsun ki

• Benim yüzüm yuvarlak oval gibi bir şey fotoğraf felan çekince kendimi çok kilolu hissediyorum yüzüm zayıf dursun diye kilo vermek istiyorum.

• Yuhhhh ya Allahtan belanizimi istiyosunuz ne 49 kilayum nasil kilo verebilirim diyo bide

0|0
    0|0
    • Ya aslında vücut olarak çok bir problemim yok yüzüm yuvarlak olduğu için çok tontik görünüyor o yüzden hemde az da olsa yine vermek istiyorum.

Yükleniyor...