Arı allerjisi hakkında bilgilendirir misiniz

Pazar günü hain arı terliğimin icine girmis bende terlikleri giyince arı soktu daha önce her arı soktugunda şişerim agrım cok olur test yaptırmadım ama allerjim oldugunu düşünüyorum bu sefer hemen buz koydum ayağıma hafif kızarmışti o kadaq bu sabah bir kalktım ayağım sişmis zonkluyor ve ödem olusmus üzerine basamıyorum cok kasınıyor ilk gün birsey olmadı 3 günden sonra neden böyle olmus olabilir .s başına böyle bir şey gelen var mi korkuyorum kangren gibi resmen :((

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Doktora git, zehirleyebilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İğne içerde kalmış olmasın. Eğer öyleyse doktora gitmen gerekir. Zaten şişmiş. Ama kaşınması iyiye işaret.

0|0
    0|0
  • onunla ilgili bir ilaç var ama adını hatırlayamıyorum şimdi.. ama çok tehlikeli olabiliyor önemsiz birşey değil dikkat edin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Canım benimde alerjim var arıya :'( soktuğunda aynı şekilde heryerim şişiyor ve çok acıyor. Seninde alerjin var sanırım. Ben arı sokucak diye kendimi caddeye attığımı bilirim. Lanet bişey.

0|0
    0|0
  • ilk arı soktuğunda doktora gitseydin keşke . bir iğne ile geçerdi . ben çok korkarım boğazından sokarsa larink ödemi olabiliyor , sonra sonulunum yetersizliğinden ölüm... ihmal etmeyin yanii

0|0
    0|0
Yükleniyor...