Hoşlandığım kişiyle konuşacağım ama...

en azından sadece tanışmayı düşünüyorum ama dışarı hiç çıkmıyor. okuldan eve evden okula gidiyor sadece. karşı apartmanda oturuyor. evde olduğu zaman dışarı çıkmıyor. nasıl konuşacağım ki?

0|0
29

En İyi Erkek Görüşü

• adam net bagımlısı demek ki. sana zaman bile ayıramaz işin zor. netten cıkmıyor desen daha dogrudur.

Ya da oyun oynuyor. Dersten bir süre sonra sıkılırsın hava alırsın demek ki bu adam netkolik

Boşa ugraşma sana pek zaman ayıramaz

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• okula giderken yürüme gidiyorsa saatini belirle .. önden çık .. yürürken at kendını yere . gelip yardım ederse tamamdır da etmezse kolay gelsin..

0|0
    1|0
  • erketeye yat : D bakkala cakkala ekmege suna buna elbet cıkar o ara ısı bıtır etkıleyıcı hamlenı yap tıkatını cek :D

0|0
    0|0
  • Telefon ve internet diye birşey icat edilmiş...

0|0
    0|0
  • bende öyleydim asosyal dim. ama facebook gibi sosyal ağlardan ulaş msn gibi :) selam falan yaz :) nasılsın hal hatır sor nasıl gidiyor hayat v.s

hiç görünmüyorsun ?

takılalım bir ara çevre yap :) v.s geliştirebilirsin :)

0|0
    0|0
    • adını bile bilmiyorum nasıl yazabilirim sence

• sınıfını biliyorsundur heralde ? okulunu falan ? git mesela sınıfından bir kıza sor: bu kim ya cins heralde tipini hiç beğenmedim falan de olayı çakmasınlar ismini öğren gerisi kolay :)

• bi şekilde çıkar denk getirmeye çalış

0|0
    0|0
  • asosyal okuyorsa ders çalışıyordur git bir tabak börek götür

0|0
    0|0
  • iyi gel gel hadi iniyorum aşağıya:)

0|0
    0|0
  • bu ne böyle ev kızı gibi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ehe 5. sınıfta birkan diye bir çocuk vardı o aklıma geldi...

1|0
    0|0
  • Yolda karsilasinca selam ver ve eger face i falan varsa ordan ekle aaaa komusuyuz falan öyle muhabbete girersin :)

0|0
    0|0
    • ya göremiyorum ki

• sonuncusunu diyemem ki 1 seneden beri görüyorum zaten :D tam karşımda oturuyor

• bi senedir hicmi karsilasmadiniz :)? bilemedim ki simdi hmm acaba ziline basip da yanlislikla basmisim ben aslinda iste felancayi ariyordum desen :)? orda outran tanidigin yokmu hic onun araciligi ile sohbet edebilsen ?

Yükleniyor...