İnsanların bu ön yargıları!!

İnsanların bu ön yargıları ve pislik kişilikleri, beni gerçekten deli ediyorlar, bakın ben hiç bir dine inanmıyorum,bunu ateistlik olarak görebilirsiniz ama ben kendine ateist olarak görmüyorum, insanların çoğu küfür etmekle beni dışlamakla kendilerini mükellef ediyorlar, anlamış değilim,onlara bir zararım yok kendi tenceremde kavrulan bir çocuğum,Bu insanların ne alığ veremedikleri var?

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba.

Ilk önce bir senin Dini sorunu halletelim x) Allaha inanmiyorsan Ateist sin. Allaha inaniyorsan ama Dinleri yalan olarak görüyorsan sen bir Deist sin.

Ön Yargi konuya dönersek.

Bunun iki kaynagi var. Biri tabiki insanlarin Cahiligi ikinciside Islamin kendisi.

Islam diger dini ya da dinsiz insalara karsi herzaman Agressive dir.

Kuranda bazi yerlerde onlari öldürün bile yaziyor. Cok sevdigim Cübbeli Ahmet Hocanin dedigi gibi bir gevuru öldürmek 100 sevap.

link

Bizim yapabilcegimiz birsey yok. Yapabilcegin bu insanlarin gözünü acmaya calisman

ve onlara Islamin nekadar siddetli ve Agressive Din oldugunu göstermek

Seni sectigin yol icin tebrik ediyorum. Cogu insanlar neyaziksa hala Pempe hayal dünyasinda yasiyorlar ve Islamin bir hoşgörülü ve özgür bir Din oldugunu saniyorlar.

Saygilar.

0|1
    0|0
    • +1 Ben o zaman ateistim :D Sağol :D Bilirim öldürün dinden çıkanlar mürted edilecek felan o kertenkele olayı çok acayip :D

• iyide kendin söylüyosun prno videosu var, hapis yatıp çıktı diye. Onun söylediği lafamı inanıcaz şimdi? nihat hatipoğlunu dinle bakalım diyormu öyle bişey? Ayetlere bak bakalım varmı? Sahihi Buhari'nin hadis kitabını oku bakalım yazıyormu? HAYIR. 1-2 hokkabaz söyledi diye inanmayın yahu.

• Merhaba levresrouges

Cübbeli Playboy Hocanin türkiyede hala cok treyleri var. Hapisden cikti ve hala TVde Dini Show yapiyor. Ama bu tabiki senin Soruya Cevap degil ;)

Ben bu Hadisi Taniyorum ve Buharide yaziyor, tam nerde oldugunu bilmiyorum ama Googlen bulabilirsin.

Saygilar

Kızlar Ne Diyor 5

• ''İnsanların bu ön yargıları ve pislik kişilikleri''

sendeki ne arkadaşım! önyargıda bulundular diye kişiliklerinin pislik olduğunu nerenden çıkardın acaba? önce kendi önyargılarından arın sonra başkasına laf söyle emi...

0|1
    0|2
    • +1, Şimdi sen bana geleceksin ana bacı küfür edeceksin, ben sana tek laf bile etmeyeceğim,sen gene küfür edeceksin, şimdi bu insanın kişili çokmu düzgün oluyor?

• küfür onun terbiyesizliği belki gerçekten ağzı bozuk ama kişiliği pislik denilecek kadar diyildir. kimse kimsenin inandığı şeye karışma lüksüne sahip diyil ama onlar öyle bir ortamda büyümüş, onlara farklı dine bağlı kişilerin kaka öcü olduğu öğretilmiş çok görmemek gerek...

• Ben Turan Dursun diye bir adamın kitap serisini okuyunca ateist olmaya çok yaklaşmıştım hiç inancım kalmamıştı şüpheye düşmüştüm, dalga bile geçiyodum ama başımdan bela eksik olmadı ya. Kazalar geçirdim, bütün işlerim ters döndü, kabuslarla uyandım vs. Sonra tekrar Allaha dua ettim af diledim ve düzelmeye başladı hayatım. Çok ilginç ama öyle. Ha o kitaptan sonra cevaplayamadığım sorular varmı? çokk.

0|1
    0|1
    • +1 Bana neden se hiç öyle olaylar olmadı, bin de senin gibi yim tabi turan dursunu bilim ama asla kitaplarını okumadım.. Ama dediğim gibi benim başıma asla öyle şeyler gelmedi,gelse bile ben tekrar dönmem dine...

• Az çok var fakat,bizim insanlarımız,senin ne kadar bilgin olup olmadığına bakmıyorlar, :D Yine de bilgili olmak yararlı :D

• peki bakalım :D

• İnsanlardan bir kere daha nefret ettim

0|2
    0|1
  • insanlar kendilerinden olmayanlarını onlar gibi düşünmeyeni çok çabuk yargılarlar bide sen inanmıyorsan bir müslüman olarak sana dinimizi anlatmamız gerek sen kaçsan da bir peşinden gelmeliyiz ama insanlar bu görevlerinden kaçmak içinde dışlıyorlar

0|1
    0|2
    • Kesinlikle öyle olması gerek,ama bunun yerine küfür etmeyi ölümle tehdit etmeyi seçiyorlar.

• çünkü böylece sorumluluklarından kaçmış oluyorlar işin kolayına kaçıyorlar işte

• Herkes aynı bok...Bok atmayın birbirinize.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• önyargıları önyargılı olarak anlatmayaçalışmak bu ols agerek :)

0|1
    0|0
    • Bana insan gibi davranmayan birileri için ben ne den insan gibi davranayım?

• aldırış etme her ne kadar fikrini desteklemesemde. Sonuçta kalabalığa karşı duruyosun aykırı bir fikri savunuyorsun. Bunun zorluklarınıda zaten tercihini yapmadan önce biliyosundur.

• Elbetteki,hani ben onlara işteallah yoook peygab yalaaaan ya da bilmem nee, hiç bir şey demiyorum :D Saygı da duyuyorum,ama öyle oluyor gene neyse sağol :D

• önyargı tamam bazı insanlar pisliktir tamam

ama sen bu konuyu fazla konuşmamalısın ki bu durumları yaşamayasın

bugün gitsen adama senin tuttuğun takım takım değil desen bile kavga çıkıyor

hele ki manevi meselelerde bu konu daha hassas olabildiğince içinde yaşa

umarım ki aidiyet inancın artar bu durumlardan kurtulursun

0|0
    0|1
Yükleniyor...