Havalı-ateşli silah atıcılığında önemli olan?

Kursa başlayacağım. Fakat başlamadan önce gerekli özellikler var mı diye küçük bir kontrolden geçireceklerini söylediler, ne arıyor olabilirler? Fiziksel bir sorunum yok fakat lens kullanıyorum miyop olduğum için. Sorun olur mu?

Bir de başlamadan önce ne tür antremanlar yapsam daha çabuk gelişirim?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• havalı mı ateşli mi? ateşli silah tabanca mı kullanacaksın? tabanca için nişan gözün hangisi onu bul. Tetik ezmeyi öğren en önemlisi bu. Güvenlik kursu için söylüyorsan eğer 20metreye 5 el atış yaptıyıorlar herhalde. Şarjöre mermi takmayı öğren önce. Bir kuru sıkı bul şarjorde mermi tak çıkar. Git poligona tekik ez biraz. Yeterli

0|0
    0|0
    • Ben ateşli istiyorum fakat havalıdan başlayacağım büyük ihtimalle, yarışmalara falan katılacağım lisanslı sporcu olucam yani, onun için soruyorum. Bahsettiklerin antremanda olur ancak, ben antreman dışında ne yapabilirim diye sormuştum. Mesela kol kaslarının kuvvetli olması mı önemli, onları daha güçlü hale mi getirmeliyim vs.

• ateşli silah için. kasa falan gerek yok. Kalibresi yüksek silah kullanmayacaksın herhalde. nefes tutma, tetik ezme, nişan alma hepsi bu kadar. havalı silah için bir bilgim yok

Kızlar Ne Diyor 1

• bir kizin tek sporu voleyboldur

0|0
    0|0
Yükleniyor...