Primolut-n adet olacağın gün olmadan başlasan geciktirir mi ?

selamlar,adet olucak gibi hissediyorum ama normalde 3 günüm var olmaya..önemli toplantılarım var ve uzun saatler kalıyorum bugün içsem olmamı engeller mi?içmezsem bugün olucam gibi belirtiler var.Acil cevap lütfen..

0|0
46

En İyi Erkek Görüşü

• Olmadan üç gün önce başlamak gerekiyor benim bildiğim.Eğer olma belirtlileri varsa çok içme boşuna.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• adetin kanama haricindeki bütün etkilerini görürsün. sinir stres vs fakat hamileliği engelleme gibi bir etkisi yok bunuda eklemek lazım ne olur ne olmaz.

0|0
    0|0
  • üc gun onceden baslaya bılırsın engeller 10 gun kadar senin adet olmanı fakat bu 10 gunluk sure ıcersınde cok agı cekebılırsın yanında agrı kesıcını eksık etme derım ama en guseli rahat rahat adet olman cok cok bolca ped atarsın cope

0|0
    0|0
  • denemekte fayda var, sen yinede hazırlıklı ol

0|0
    0|0
  • geciktirebilir tabi

0|0
    0|0
  • adetin başladığı ilk gün alınırsa etkili olmaz onun dışında en etkilisi bu sanırım...

0|0
    0|0
    • daha başlamadı sadece öyle hissediyorum bir deneyeyim

• başlamadıysa tamam, başlayan adete faydası yok :) dene istersen.

Kızlar Ne Diyor 4

• Bugün içsen yarınki reglini geciktirirsin, onların etkisi 1 gün ve onun için de 1 gün önceden almak gerekiyor, bu geceden başla 3 gün boyunca iç, regl günün ne kadarsa o kadar gün daha iç.

0|0
    0|0
  • bikaç gün önceden başlaman gerek. eczaneye bir sor alırken

0|0
    0|0
  • belirtiler varsa geciktirmiyor malesef en azından bende öyle olmustu

0|0
    0|0
  • benim reglim başladı hapdan içtim etkili olurmu? leke leke geliyo Şu an kesilmişmi sayılıyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...