Biz 2 gün önce ayrıldık kafayı yiyeceğim yaa yardım edin akıl verin bana!

arkadaşlar 2 yıllık bir ilişkim iki gün önce bitti ben ayrıldım ama aslında ortak karar gibi bise oldu neyse pazar günü ayrıldık ama gece normal konuştuk falan yine bn aradım paztsi akşama kadar ne aradı ne sordu yine akşam bn mesaj attım sonra biraz mesajlaştık bn aradım 1 saat falan knuştuk dünde ne ben aradım nede o aradı ya sanırım tamamen bitti biz birbirimzi çok sevioduk noldu anlmadım tamam bendede var hata ama o son zamanlarda hiç hatasını kabul etmiodu ben ayrıldım çok seviorum acaba özür dilesemmi ne yapmalıyım siz olsanız ne yapardnz önceden ayrılsak bile 1 gün geçmedn knuşup barışıoduk ama bugün 3 gün oldu ben dedim eşyalarını gndercem dedim öle bise yapma asla affetamam seni dedi ne istio anlamadım ki ne yapmalıyım

Güncellemeler:
simdi aradım acmadı snra kndı aradı evdeymıs dun akşamda acıldeymıs raporluymus evde hasta yatıorum dedı gercektende sesı hastaydı bnde dedım neden banahaber vermedın acıle gıttgnı dedı bana dedıkı deseydım sankı geleckmıydın dedı bnde nıye gelmeym gelırdım dedım sızce bu ned demek

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Ne istiyor, yanlış soru. Eşyalarını bile istemiyor. Daha önce ayrıldığımızda lafından bunun birkaç kez tekrarlandığını anlıyoruz. Yalama olmuş artık demekki, sıkılmış ayrıl barış yaşamaktan, normaldir.

0|0
    0|0
    • daha once bı kere ayrıldık ondada kendı ayrılmıstı gerı barıstık

Erkekler Ne Diyor 2

• Özür dile tekrar barışın baktın değişmedi tamamen bitir bence

0|0
    0|0
  • ayrılıyorsan arkasında dur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yeniden barışmışsınız ışte .

0|0
    0|0
  • benim fikrim tükürdüğünü yalama ayrıldıysan mutlaka haklı ve geçerli bir sebebi olmalı?

0|0
    0|0
  • hepte sen aramışsın!

0|0
    0|0
  • seviyorsan bitirme. bitirdiysen de arar diye bekleme.

0|0
    0|0
  • Eşyalarını göndericem demen çocukca bir davranış.

0|0
    0|0
    • ya tamamda napım az oncede aradım acmadı demkkı tamemn bitti artık bunu kabul etamam lazım

Yükleniyor...