Annemden piercing'imi nasıl saklayabilirim?

bakın ben bugün piercing taktırıyorum. Zaten öyle alalenen belli bir yere değil. Kimsenin görmesini istemem hoşumada gitmez zaten dudağa kaşa vs. Fakat annem dün konuşurken duymuş sakın diyor sakın ! her gün eve gelince seni tek tek ararım diyor:/ nasıl saklayabilirim. ? Bant falan çok dikkat çeker olmaz.

Güncellemeler:
ENSEME

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

• annesinin sözünü dinlemeyen bütün kızlar üzülmeye mahkumdur. Önce evdeki terlikleri nereye saklayacağını düşün donra piercing i düşünürsün :d

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• ne gerek var kime neyin özentisi bu.. rabbim.en.güzel aksesuvarlarla zaten donatmış hanımları.. sen kimsinki yaradanin yarattığına karisiyorsun..

0|0
    0|0
    • Biraz abartmadın mı ? karışmıyorum. Allah'ıma binlerce şükür elim ayağım tutuyor sıhhatim yerinde. özenme değil bu.. Hoşuma gittiği için takmak istiyorum hatta başkalarının görmesinide istemiyorum ben..! bu özentilik değil yani. Kendimi bilen Allah'ada şükreden insanım. Dini gerekliliğide yerine getiren bir kişiyim..Tanımadan yargılama. Bunun günah olduğunu düşünmüyorum.

• biraz daha arastir ozaman günah mi değilmi :)

• en güzel aksesuvarlar memelermi oluyore? :D

• vallahi annen bu kadar dikkatli ise sen ne yaparsan yap seni enseler hatta o piercing i eline alır penseyi çıkartır deneme derim

0|0
    0|0
  • kişisel algılama şu an kahvaltı etmeyi düşünüyordum içim gitti be bacım. enseye takılır mı piercing. hoş nereye takarsan tak midem kalkar benim. bir hoş oldum ya. cevabına gelince annen duymuşsa biraz zaman geçsin takmayacağını anlasın sonra kontrol etmez yoksa bulunacak bir yer. ve bana kalırsa taktırma.

0|0
    0|0
    • Ben sabırsız bir insanım birde herşey ayrlandı dünden bugün için ondan taktırmalıyım :) bu arada kusura bakma miğden için :)

• o zaman enselendiğinde her türlü işkenceye hazır ol. çünkü anana çekmişsen o da inat eder bulur o piercingi.

• bence annenin dediğini dinle.yaptırma bu stres de olmaz

0|0
    0|0
    • ayarlandı herşey sipariş verildi hazır herşey ! yaptırıcam kafaya bir kere taktım :)

• bari göbek deliğine yap ense nerden çıktı şimdi. kim bunu aklına soktu söylesene kimden özendin

• Hİç kimseden :) kimsede yok çünkü olduğunuda sanmıyotrum türkiyede. özenmek değil fikir hoşuma gitti hem gözükmüyor hemde hoş.youtube da denk geldim ilk başta burnumu istiyordum onada izin koparamayınca bunda karar kıldım.

• Tahmin edemez oraya yaptırdıgını ..saçların uzun mu ?

0|0
    0|0
    • uzun :=) banada edemez gibi geldi ama arıycam seni dedi yinede tahmin edemez gibi :/ ama yinede saklma çözümü bulmalıyım

• bir kaç gün ertele o zaman .unuttur sonrada ensene yaptırdıgında tahmin bile edemez.

• ama her şey hazır of en mantıklısı o galiba :(düşüncem artık .. Haftaya falan.

• nerene ama?

0|0
    0|0
    • Evet enseye :) adam zaten şaşırdı. Daha önce enseye yaptım ama ilk kez bir türke yapıyorum dedi

• 1 ay saklayabilsem yeter ! sonra girip çkarken eve çıkarırım kapanmaz. AMa 1 ay çok önemli

• zor be güzelim 1 ay :) bak şimdiden söylüyorum yakalancaksın :)

• Benim bildigim 4 yere takılıyo.kaş burun göbek deliği bir de vajina :D Vajinanda bulamaz bence

0|0
    0|0
    • Benim ki enseye :)

• Acaba banane ? erkeğin hoşuna gidiyor diye taktırmıyorum

• Peki hayırlı olsun simdiden tasman :D

Kızlar Ne Diyor 3

• şu an tüm derdim o piercing in nereye takılacağı.

0|0
    0|0
  • nerene taktırmayı düşünüyorsun ki ?

0|0
    0|0
    • Enseme ! :) saçımla kapatırdım ama bugün ararım seni diyince o olmadı işte :(

• YA kimsenin görmesini istem,yorum. Hoşuma gitti sadece öyle yolda falan görmesinler zaten :)

• annen ensende kesin yakalar bak benden söylemesi

• ensemi? başka yer bulamadın ya? tek annenin değil kimsenin aklına gelmez oraya bakmak mersk etme

0|0
    0|0
Yükleniyor...