Yeni Yıldız kim olabilir?

Ünal Başkan verdiği her sözü tuttu şuana kadar şimdide sezon sonu sneijder ve drogbadan daha büyük birini getireceğiz dedi, bu kim olabilir sizce Robben deniyordu Bayern başkanı açıkladı gelmiyor o sizce kim bu futbolcu

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Robben ismi doğru büyük ihtimalle teklif yapılacak ama Galatasaray ilk önce Defansını sağlama almalı diye düşünüyorum Robben dünyanın en iyi kanat oyuncularından biri ama Almanyada bile o kadar sakatlandığına göre bizim kasaplar nasıl kayarlar adama sen düşün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Başkan sözünü tutar.. Robben harika bir oyuncu..Ama stoper alsınlar be ..Yemin ederim Sezon başından beri dilimde tüy bitti söylemekten..

0|1
    0|0
  • Robben'den baska bir fikrim yok. Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • drogba olduğundan eminim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kolo toure'yle görüşmeler sürüyor diye bir haber okumuştum gazetede onu alabılırler.

0|0
    0|0
  • Bence stoper veya sol bek konusunda isimlere yoğunlaşmak lazım. O mevkilerin de yıldız oyuncusu kim olabilir ki?

Kolo toure diyorum stoper için. Sol bek için de gareth bale gelsin diyeceğim ama kulüp olarak paramız yetmez Ünal Başkan elini cebine atarsa o zaman yeter;)

0|0
    0|0
    • Real baleye 78 milyon verdi alamadı biz nasıl alalım.

• O işin esprisiydi tabi ki:) Ama ne demişim bak Ünal başkan elini cebine atarsa alırız;)

• Ünal aysal elini cebine atsa ronaldoyuda alır adam milyarder.

• kolo toure olabilir. Çünkü defansımızda eksikler var. Bir de solbek alınmalı o da michel bastos flan olabilir :D

0|0
    0|0
  • İngiliz Basını:Kolo Toure`nin, vatandaşı Drogba ve Eboue ile oynamak için can attığını yazdı.

0|0
    0|0
  • bence sizin en iyi yıldızınız sabridir :)

0|0
    0|0
    • Nolmuş Sabrime:/

• bişey olmamış yıldız diyorum işte ne diyeyim kendisini biraz daha geliştirsin belki dünya kuluplerden teklif gelir :)

• kimse gelmez bence daha

0|0
    0|0
  • robbenin takımdan ayrılacağının açıkladı başkanları

0|0
    0|0
  • en iyi transfer sabrinin takımda kalmasıdır

0|0
    1|0
  • Daha sezon bitmedi.

0|0
    0|0