Sevdiğiniz insana.. Lakap takar mısınız?

Sevgiliniz eşiniz anneniz babanız kardeşiniz ablanız abiniz arkadaşınız ... Kısacası sevdiğiniz insana lakap takar mısınız ? :) Ben mesela babama EKMEK derim :) (nedeni futbolu sewmez ben futbol programları izlerken değiştir kanalı sna faydası mı var ekmek parası mı weriyolar der. Sen nhangi takımı tutuyn deyince de EKMEK SPOR dediğinden herşeyi ekmeğe bağladığından ekmek diyom :D ) ya siz? Somuncu babadan sonra sen varsın EKMEK BABA diyorum :D

0|0
12|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 11

• Lakap takmayı ve lakap takılmasını sevmiyorum ...

0|0
    0|0
  • Nadiren takıyorum da, bana ilk fırsatta yapıştırıyolar.

0|0
    0|0
  • Kaymaklı püskevit diyorum ben (özel birine : )

1|0
    0|0
  • Takarım bazen

0|0
    0|0
  • herkese takarim lakap iyi olarak tabi ki .. arkilre aileme. esimde bana sumuklu kertenkele der :DD

0|0
    0|0
  • Kerevizim .

0|0
    0|0
  • Hepisinee bebişim diyorum :D <3

0|0
    0|0
  • kimi patatesim der kimi lahanam kimi su aygırım...ne kadr düşündürücü değil mi? sevdiğimiz insanları nelere benzetiyoruz, benzetiyor bazı hanzolar...o benim erkeğimdir öyle kalır..bir şeye benzetmeme gerek yok.lakaba gerek yok.

0|0
    0|0
    • Bende sana gerizekalım desem olur mu? Niye hanzo dersin ki gizlisin ya o yuzden mi? ayıp ayıp sen düşünceni soyle ama hanzo manzo demek yakışıyo mu ?

• komik şey:)))

• :)) ney ? konuşacak bişey bulamadın tabi hemen komik şey ben komiklik apmadım ki ;) istersen gizlenme yapayım komiklik (tehdit değil gerçekten gizlilikten çıksana)

• sevgilimin biraz kıllı bir yapıya sahip olduğu için kıllı maymunum diyorrum :))

0|0
    0|0
  • sevgilime ayı diye lakap taktım nerde olursa olsun ayı diyorum

0|0
    0|0
  • anneme - tostos

babama- bilibili

ablama- tosuncuk

enişteme-vosvos

kuzenime- kertmeyenkele

0|0
    0|0
    • Hey MAŞALLAH aile boyu lakap :D

• tamam düşünürüm yeni bişey. ama görsen oda tavuk gibi zaten bir sakalı var ibibik gibi. allasen ne diyim şimdi bu adama

• Babanı sewiyosun demi?

Erkekler Ne Diyor 1

• çok pis takarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...