Konuşmak isteyip konuşamadığınız kızlar..

Erkeklere bu sorum. Konuşmak istediğiniz ama yanına gittiğinizde dilinizin tutulduğu konuşamadığınız kızlar var mı? Mesela ona uzaktan bakıpta yakınına gelince görmezden geldiğiniz oluyor mu? En basitinden bile bir cümle kuramadığınız, o size birşey sorduğunda yüzüne bile bakamayıp sadece utangaç şekilde gülümsediğiniz kızlar.. Ah evet bu kızlardan hoşlanıyor musunuz gerçekten?

Güncellemeler:
Ayyyyy faceten eklemiş hemen kabul mü edeyim bekleteyim mi?:D

0|0
1|20

En İyi Erkek Görüşü

• eskiden vardı.zamanla yenilen bir şey.

1|0
    0|0
    • hımm.. Anladım o kızı şimdi görsen mesela birşey hissetmez msin

• kim olduklarını hatırlamıyorum bile :) mazide kaldı onlar.

• Deme öyle deme. Ya ben mazide kalmak istemiyorum onun hayatında

Erkekler Ne Diyor 19

• Bende çok utangac biriyim bir kızdan hoşlansam yanina gitmek için plan yapmaya çalışsam kalbim yerinden çıkacak gibi oluyor bütün cesaretimi toplayıp yanına gidiyorum ve ben kirpikmizi ne söyleyecesem söylüyorum sonra yanından ayrıldığımda sanki hayal gibi oluyor heyecandan orda ne dediğimi bile hatırlamıyorum ama çok rahatlıyorum o yüzden bu huyumu hiç sevmiyorum sonuçta ya nişanlı ya sevgilisi ya da dul çıkıyor bende boşta kalıyorum :)) şansıma hala oyleyim sevgili yok :))

1|0
    0|0
  • Karışımdaki bayanın beni etkilemesine bağlı

1|0
    0|0
  • Benım var ole bı tane ya her gun yolunu gozluyum denk gelıyoz bı ınce bakıyom da hep bası egık bakmıyo hıc tırsıyo bıraz o karsı kaldırımdan gıderken daha cok dıkkat cekmek karsı kaldırıma cıkıyom ama bu seferde ben bakmıyom yokmus gıbı gıtsem her turlu konusurum da ters yaparsa gururuma yedıremem :)(

1|0
    0|0
    • aynı ben bende bakamam ona:D Ve aynen oda bana ben yokmuşum gibi yapıyor ne bu ya

• hiç olmadı hayatta

1|0
    0|0
    • benim başımda var birtane bu erkek örneğinden:D Çok seviyorum ama o kadar tuhaf davranıyor ki çözemiyorum onu

• konuşmak isteyipte konuşamadığım kızlar; sizlere burdan sesleniyorum kaçabilirsiniz ama saklanamazsınız :D :D :D

0|0
    0|0
    • :D:D:D yahu o kaçıyor benden

• :D varsa zaten ayrılsa bile tabikide kabul etmem. Sevgilisi varken benden hoşlanan benimle beraberken neler karıştırır. KALBİME GÖMERİM O ZAAMAAAN:d

• kalbine gömme tarihe göm canım o kalbine gömdüklerin ilerde kokuşuyor

• erkekler ya da kızlar diye ayırmaya gerek yok bence gerçekten hoşlanan bir erkek sürekli takip eder ki uygun bir zaman yakalamaya çalışır ona bu fırsatı tanımazsan açılamayabilir. iş gene kızlarda biter seninde onunla ilgilendiğini anladığında aranızda bişeyler olması muhtemeldir sadece ciddiye alınıp alınmadığına dikkat et her yerde egoist insanlar var hayal kırıklığına uğramamak için

1|0
    0|0
  • çook eskiden olmuştu böyle bişey 3 yıl kadar sürdü..sonra geçti.sonra yine yanında konuşamayacağım kadar beni çarpan birileri olsun istedim ama olmadı.anladım ki adam dediğin tuttuğunu koparmalı

ölüm yok ya sonunda..bence sen bu mesaj ı gönder işe yarar..adam dediğin gelir derdini anlatır mesaj ı nı..

1|0
    0|0
  • Önce bakıp sonra yanına gidince "ay git be slk :s:s" şeklinde kendini ifade eden kızlardan sonra bakıstıgım kızı bile özenle seçiyorum artık

1|1
    0|0
    • sanırım öyle diyeceğimi sanıyor.. Biraz gizemli, sessiz bir tipim sınıfta 2 kişiyle muhabbetim var sadece. Ama sorun şu bu yanıma geldi oturdu benimle konuşmadı hiç:D bende kitabımı okudum. Yani ama davranışları aynı anlattığım yönde. Sence hoşlanıyor mu

• YAP YAP. :D:D Önemli şeyler bunlar

• Önemli de dediklerimi begenmiyosun ki :D

• Bir kızın yanında hiç dilim tutulmadı gayette doğal birşekilde konuştum konuşurumda

ben yırtık yetiştim bu konuda kızlardan çekinip utanan bir insan değilim

yeterki bir kız hoşuma gitsin

1|0
    0|0
  • Ağır başlı bir kız her zmaan dikkatimi çeker ve hoşuma gider

1|0
    0|0
  • Yok olmadı, sadece yanına gidip merhaba deyince hayal kırıklığına uğradıklarım olmuştur :)

not: nedeni açıklanmayacaktır :D

1|0
    0|0
    • cevap vermediler mi :D

• :))) o zaman haberdar et beni gelişmelerden tamam :)?

• tabi neden olmasın:)

• Kalbim dışarı fırlayacak duruma gelse bile görmemezlikten geldiğim çok olmuştur.

1|0
    0|0
  • kızların işi de zor bekle bekle konuşsun.

1|0
    0|0
    • kurudum kurudum:D

• evet aynı sınıf

• not falan iste madem arada bir de gülümse yüz çevirme hep

• olmadı ama olmıyacağı anlamına gelmez :)

1|0
    0|0
  • ne hoşlanması yaaa ızdırap resmennnnnnn

1|0
    0|0
    • ızdırap derken seviyor mu:( arkadaşları bana ondan habersiz söylediler snei seviyor diye kaçıyor şuan beni görünce ya. Bakmıyorda. :(

• sana karşı olan hislerini yaşamadan anlayamazsın geçicimi kalıcımı olduğunu ayrıca aşkta gurur olmaz güzelim...

• haklısın:(

• aynen oluyor tabi belli bir süre sonra evleniyorlar

1|0
    0|0
    • ay keşke evlensek. 6 ay geçti daha bir kelime konuşamadık ya

• yok onu demek istemedim kız başkasıyla evleniyor erkek genelde açılamıyor.Sonra düğününe gidiyor Orda Tebrik ediyor ama

• Öyle erkek mi olur..

• yok öyle bir kız.

1|0
    0|0
    • bana böyle davranan bir erkek var ama.. Şimdi bu çocuk hoşlanıyor mu benden nedir bu hareketlerin açıklaması

• :D:D:D:D HAHAHAHA

• eminim o anı bekliyorsun :)

• öyle bir soru sormussun ki ömrümü yidin :D

0|0
    0|0
  • Oyle bir hatun yok da onu yapan hoslaniyordur muhtemelen.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• konuşsunlar ya kaçgündür bekliyorum gelsin diye bakıyor bakıyor gelmiyor :(

0|0
    0|0
    • Ay aynennnn deli edecek benimkisi artık bakmayıda kesti:D beni görünce kaçıyor

• et canım benim et. Burda kuruduk ya:d

• evet ya uf :(

Yükleniyor...