Ailem erkek arkadaşımın evine gitmek istiyo?

Erkek arkadaşımın ailesi bize tanışmaya gelicek.Onlardan bize geldikten bikaç gün sonrada ailem onlara evine gidicek.Erkek arkadaşımın ailesi şehir dışından geliyo ailemle tanışmak beni istemek için.Erkek arkadaşım bekar evinde kaldığı için ailemin oraya gitmesini istemiyorum veya annem babm bide ben gideyim sadece diyorum.ama annem illa abin yengen bide teyzenler gelsin diyo.Erkek arkadaşım bekar evinde tabak çanağı bile düzgün değil,oturacak herkee yer yok o kadar kalabalık gitmeyelim diyorum ikna edemedim.Sonuçta çok kalabalık gidersek anneside herşey düzgün olmadığı için kadın üzülebilir.

Ailemi nasıl ikna edicem.

Güncellemeler:
Gittik de ne oldu şimdi herşey berbat oldu.babam annem evde bir eksik aradı onları ve onun gibi bir sürü şeyi bahane etti.babam seni vermicem ona istemiyorum o çocuğu diyor.ben ne yapıcam dün geceden beri ağlıyorum işteyim şu an ve gözyaşlarımı tutamıyorum.

Napıcam ben yardım edinnnnnnn

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• sorun olmaz.herkes durumu biliyor.

0|0
    0|0
    • ama oturacak doğru düzgün koltuk bile yok o kadar insan nereye sığacak,annesi nasıl yemek vs hazırlayıp 10 kişiye sunacak.sonuçta bekar evi.ne düzgün tencere var ne de tabak

• dediğim gibi sizinkiler durumu biliyor ve bir beklenti içinde olmasınlar oraya gittiklerinde.

• evdeki eksiğe göre mi kız veriyorlar.başka bir şey görmüştür baban.davranış anlamında.

Erkekler Ne Diyor 3

• olur olur

gelsinler

0|0
    0|0
  • ailen gidip evi mi gezecekler ki..bi odayı ayarlarsınız tertemiz örtüyle falan kötü yerleri kapatırsınız gelir 2 dk oturur giderler..bi de çay yapar en fazla tamamdır..tabağı çanağı ne yapacaklar..bekar evi öyle olur zaten başka türlüsü anormal olur .)

0|0
    0|0
  • Rahat ol ya çanak çömlek koltuk boş şeyler sonuçta seni isteyecekler oturda sevin kafanı bozma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Abi, yenge, teyze harem sürüsü gibi ya, alt tarafı tanışma/isteme faslı fazla abartıyorlar.

Ailene, erkek arkadaşının ailesinin evine gitmeyi teklif et. Ev arkadaşlarının sorun yapabileceğini filan söyle.

0|0
    0|0
    • erkek arkadaşımın ailesinin evi konyada gidemezlerki.ki zaten ailesi burda erkek arkadaşımın yanında bekar evinde.

• Bu adam bekar evinde tek başına yaşıypr sevgili aileciğim, beraber gidersek koca adammı servis yapacak size, ayrıca totonuzu koyacak b koltuk bile yok lütfen anşayış de tatlım ya da gelim ikna edim :D

0|0
    0|0
    • aynı şeyleri söylüyorum ama ikna edemiyorum.bu kez de erkek arkadaşımda ne gerek var o kadar kişiyle geliyosunuz.annen babanla gelin diyo.o da haklı annesi bize nasıl yemek vs yapıp koyacak tencere yok tabak yok düzgün

• iyi de burda sadece çocuğu görmeye gitmiyolar ki çocuğun ailesinin haberi olucak annesi bir kaç gün önceden gider evi temizler orda imkanlar yoksa ya dışardan bişeyler alır ya da evde kendisi hamur işleri vs yapar götürür ikram amaçlı bu konuda sıkıntı olmaz

• aileme erkek arkadaşımı kabul ettirene kadar çok zorlandık.Şi,mdi oraya gittiklerinde kusur aramakla uğraşıcaklar biliyorum. o yuzden acayip stese girdim bide ailemide ikna edemiyorum bunaldım

• ne gerek var ki o kadar kalabalık gitmeye hem annenlere söyle orası bekar erkek evi öyle tahmin ettiğiniz gibi tabaklar çatallar takım olmaz ev güzel olmaz kusurları görmezden geliceksiniz de

0|0
    0|0
    • öyle dicem zaten ama ne gerek var yani gitmeye anlamıyorum

• şimdiden hayırlı olsun Allah mutlu mesut etsin

• Çok teşekkürler

Yükleniyor...