Fitness de ne yapmam lazim hangi aletleri kullaniym vs?

selam arkadaslar,

Fitness de hangi alteleri kullaniym mesela spora gidince önce bir 30dk bisiklet sürüyorum ardindan Butterfly aletinde hem Gögüs hemde sirt daki kaslarimi güclendirmeye calisiyorum ardindan karnimdaki kaslarda güclensin diye ayri bisey yapiyorum. ismini bilemicem simdi.

sonra 30 dk filan zirkel egzersiz i yapiyorum son olarakda bacak lar isic hani ic ve dis tarafi icin bacaklari kapatip aciyosun ya onunda ismini bilemicem onu yapiyorum.

kaslarim biraz byüüdü ama baska ne yapsamki yani kiloda vermek istiyorum ama yanlis anlamayin öyle erkek gibi kas igrenc ben sadece biraz kaslarimi tanimlamak istiyorum bunu nasil basarabilirim yaptigim siraya göre iyi mi?

Boy 150 kg 50.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Istersen de erkek gibi olamasın zira vücudunda steorid yok erkekler kadar suppliment almadığın sürece tabi
    ayrıca kardio kasman gerekli ağırlık antremanını öne alıp karbonhidrat deponu bitirip kardio yaparsan daha fazla kilo verirsin tabi beslenme en önemli kısım

0|0
    0|0
    • zaten erkek gibi olmak istemem kadinda okadar kas igrenc duruyo sade coook hafif görünsün kaslarim istiyorum.. sagol

En İyi Kız Görüşü

• Oha ne cok sey yapiyosun. Ben en fazla bir saat yapip sonra egzersizler yapiyorum plates gibi. Veya beden ve ayak masaji aleti falan .. keyfime bakiyorum :D kendimden utandim su an :Dd

0|0
    0|0
    • Oda iyimis :)
      Hedefimiz baska utanilcak bisey yok:)

Erkekler Ne Diyor 6

• Spor salonundaki hocana sorabilirsin?

0|0
    0|0
    • ona sorcaktim zamanim olmadi isden dolayi hoca hep orda olmuyo

• Rica ederim ne demek.

• sagol :)

• free weights googledan yazsan cok daha iyi sonuclar cikacakdir heleki ingilizcen varsa bizim turkler 20sene geride

0|0
    0|0
  • boy 150 mi 😱

0|0
    0|0
    • Türkler zaten 180 di ya kusra bakma buladar uzayabildim kiz olarak
      Sen 2m misin!

• senden büyügüm 25

• ondan sasirdim biraz , leg press calis bol bol

• Boy 150 den sonrasını okumadim

0|0
    0|0