Ntvspor kanalı tarafsız mı?

Ntvspor kanalı tarafsız mı?En çok seyredilen spor kanalı olmasına rağmen herkes bu konuda şikayetçi, görüşünüz nedir?

Güncellemeler:
Demekki ben çok fanatikmişim herkes tarafsız dediğine göre :)

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• Sevilme nedeni tarafsız olması değil... Tarafsız değil kesinlikle..Ve mümkün olduğunca izlememeye çalışıyorum İspanya maçları dışında..

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 11

• bazı programlarında taraflı yorumlar var

0|1
    0|0
  • Tarafsız falan değiller bir kanal veya basın mensubu tarafsınız diye açıklama yapma gereği duyuyorsa eğer bu onun tarafsız olduğuna işarettir diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • tarafsız değil... o kanalda bir tek güntekin onay var tarafsız olan, o da hiçbir şeyden anlamadığı için...

0|0
    1|0
    • Güntekin Onay Beşiktaş'lı... ama tarafsız yorum yapıyor...

• güntekin onay babadan Beşiktaş'lı, iyi Beşiktaş'lıdır ama o taraflı olamıyor...

• neden taraf tutsun ticari bir kurum

0|0
    0|0
  • izlemeyin kardeşim eğer tarafsız olduguna inanmıyosanız.

0|0
    0|0
  • tarafsız bence

0|0
    0|0
  • Bence tarafsız.

0|0
    0|0
  • çok hafif fenerbahçe tarafı biraz ağır basıyor...

0|0
    0|0
    • Bence çok hafif değil, oldukça Fenerli yayın yayın yapıyor. Şöyle bu kanalın sahibi fenerin müstakbel başkan adayı ferit şahenk, ikinci nerdeyse ülkenin yarısı GS lı iken bir tane bile GS lı yorumcuya sahip değil, anormal bir durum!, üçüncüsü FB tv de maç anlatan spikerler NTV sporda voleybol programı sunuyor! dördüncü rıdvan dilmen gibi sadece FB liler tarafından kabul gören birine yorum yaptırılıyor, ondan daha çok kariyerli tanju çolak değil, cüneyt tanman değil de rıdvan tercihi !

• tamam işte senin istediğin cevabı verdim bende fenerbahçeli olarak.yalan atmadım ya..

• La Liga maçlarını verdiği için en çok seyredilen oluyo.Diğer programların izlendiğini sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Tarafsız olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • trt den tarafsız olduğu kesin

0|0
    0|0
Yükleniyor...