Dışarı çıkacaksın diyelim birazdan, daha tarz, güzel görünmek için extradan neler yaparsın?

Dışarı çıkacaksın diyelim birazdan, daha tarz, güzel görünmek için extradan neler yaparsın?

bu etkili bir yöntem mesela :P

link

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Gideceğim yere göre saçlarımı toplarım ya da salık bırakırım. Çok hafif bir makyaj yaparım üşenmezsem. Altıma eşofmanımı giyerim, üstüme de havaya göre bir şeyler. Spor ayakkabı ve çantayla olay tamamdır. Ekstra bir şey olacaksa belki saçlarıma su dalgası yaparım ama o da en az yarım saat sürer, uğraşamam. Ben bir duble rakı alayım en iyisi, daha kolay geldi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Extrem bi' durumluk bosluk kalmaz ki, tam anlamiyla hazir olurum ben genelde. Hadi hadi oldu diyelim, dis tasi takardim sanirim ..

0|1
    0|0
  • bugun extradan hazırlandım. du hatta caps atiim =D sdfsfdfh

2|1
    0|0
  • :) Link 5 **

Günaydın.. Çıktım dışarı daha güzel görünmek için saçımı at kuyruğu bağladım.. Yeterlidir... :)

0|2
    0|0
  • daha tarz nasıl görülebilir insan..pijamayla çıksın :D

0|1
    0|0
  • Komposto suyu içebilirim, akışı yumuşak ve lezzetli, en az 5 dk tadı ağzımda kalıyo.

0|0
    0|1
  • Boşversenee en iyisi içelim güzelleşelim :D Giy eşofmanı spor ayakkabı bir sweat bitti. :D

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• şuan kendimi çok ezik hissediyorum çünkü ben hiç birşey yapmam :(

0|2
    0|0
    • şimdi aklıma geldi üç yıl öncesine kadar vücudumu ısıtır kasları belirginleştirir öyle çıkardım sonra sonra başak gibi eğildik şimdi bol giyiyoruz :D

• 50 yaşına gelmiş gibi konuşuyorsun hacı... :)

• yok tabi genciz daha fiziken ama ruhumuz yoğruldu haliyle her ne kadar üstünde çok geçmesede çocukluk diye adlandırabiliyorsam

• özgüvenim varsa bitmiştir. ha bir de pantolonumun arkası ayakkabının üzerine çıkamaz...

0|3
    0|0
  • Kendimi beğendirmek için bir şeyler yapmam

0|2
    0|0
  • papyon takarım

0|1
    0|0
  • soru biraz kılzarı ilgilendiriyo galiba

0|1
    0|0
  • olduğumun dışına çıkmam

0|0
    0|0
  • bi karış olmuş sakalı keserim önce..bu benim için ekstra sayılır d ve yeterlidir

0|0
    0|1
Yükleniyor...