Elindeki ihtiyacın olmayan eşyanı vb şeyleri KS aracılığı ile takas etmek ister misin !

Olabilir mi?

İhtiyacın olmayan,boşta duran bir eşyanı vb şeyi takas et,

Sen atmak istiyorsun ama başkasının çok işine yarayabilir,

Yaz paylaş o zaman...

Güncellemeler:
Her şeyi kendiniz yapacaksınız,burada sadece ihiyacı ve fazla eşya vb şeyleri olanlar birbirini tanıyacak...

0|0
8|25

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bilgisayar konusunda yardıncı olabilirim.Evlerinde işe yaramayan bilgisayar parçaları varsa Adana-Mersin arası elden alabilirim ya da kargo ilede olabillir toplayarak okullara bağış yapabilirim.Bende şu anda bir monitör,ide kabloları,bir kaç eski hddi,power kabloları vs şeyler var.Cok fazla parça vardı elimde ama hepsini ihtiyac sahiplerine dağıttım.Bana bir laptop yetiyor.Yada adana mersin arası arkadası arkadaşlar varsa elden teslim alarak bilgisayarın toplanması bakımını yaparım ve o parçaları bana veren arkadaşla okullara dağıtabiliriz

0|1
    0|0
    • benin evde bilgisayar çöplüğü zaten

• kendimde yapıyorum da şimdi eski şeyler üretimide yok bazı eksik parçalar oluyor hurdacı bile birçok para istiyor kıymete biniyor ya

• Zaten eski parçaları başka işe yaramayan kısılerden toplanr.Para ile almaya kalkarsan astarı yüzünden pahlıya denk gelir :))

Kızlar Ne Diyor 8

• Eski sevgilimi takas degil, belese veriyorum. Ustune para bile veririm o kadar diyim. Kendisi Best Of Turkeyde yaristi.

Isteyen?

2|0
    1|4
  • güzel olurdu takas da değil ucuzada satardın.ille neyle takas ediceksin ki.ben yılda 2 3kez ankaraya koli yapar yollarım bir tanıdık var ihtiyacı olan.

0|1
    0|0
  • bende takas olmasında.mesela işine yaramayan bir şey olur,atıcaktır veya atılmayı bekliyordur.buraya yazsın ihtiyacı olan istesin ona göndersin. eğer ki karşılıklı olursa beklenti yüksek olur hemde yapılan iyiliğin anlamı kalmaz

0|1
    0|0
  • olmza ya AIDS falan varsa:D ı ııh pis şeyler bunlar

0|1
    0|2
  • mantıklı ama kimse uğraşmaz

1|1
    0|2
  • uyku bantlarım var renk renk, desen desen. at gözlüğü olanlarla takas yapalım.

0|1
    0|0
  • ne güzel bir paylaşım olur takdir ettim seni

0|1
    0|0
  • istiyorum nereye yollıcam

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• olabilir.

0|1
    0|0
    • buraya yaz,neyin var ne istersin

• takas değil de, burda toplasak malzemeyi de gerçekten ihtyacı olan insanlara ulaştırsak misal. sevaba da girerdik...

• güvenilirliğine inanmam lazım veya kişinin samimiyetine tüm bunlarla niye uğraşayım ki çevremde bir sürü tanıdığım bildiğim insan varken taa uzağa göndermenin alemi yok önce yanındakilerle paylaşmalı insan hele ki takas kısmı çok daha saçma zaten kullanmadığım birşeyi sırf kullanılabilir diye başka birşeyle değiştirmek istemenin erdemli bir tarafı yokki en eski alışveriş yolu işte çıkar gözeten saçma bir olay

0|0
    0|1
    • aracı felan her işi kendin yapacaksın,sadeve burdan neye ihtiyacın olduğunu yazacaksın her işi burdan yapacaksın...

• sen beni anlamadın :D

• Bir adet Klasik gitar ve kılıfı (20lira) Bir adet Fotoğraf makinesi çantası (2 objektif alır) 30 lira, Fujitsi siemens laptop 2003 model 50 TL tek taş pırlanta yüzük-atasay (1200 TL) 50x30cm kilim10 TL

1|1
    0|0
  • Hayır ... uğraşamam..

0|0
    0|3
  • Korsan Cd'lerimi plaklarla takasa sokmak istiyorum o.O

0|1
    0|0
  • Hürriyet gazetesinden ayşe aral' ı okuyun bu tarz şeyler yazıyor köşe yazısında ihtiyaç sahiplerine birebir ulaştrıyor.

0|1
    0|0
  • 6. Nesil ipod nano için saat kılıfım var aldım 3 kez taktım daha da kullanmıyorum 70 tl ye almıştım kendisini siyah renkte, İstanbul'da isteyen arkadaşlara 30 tl ye verebilirim

0|1
    0|0
  • Arabanin bagajinda yer kaplayan pentium 500 islemcili pc kasasin arti acer 17 inc lcd monitorui takas ederim. 2 terabayt harddisk lazim.

0|1
    0|0
  • nerene sokucan paylasdıkları seyı ya da neyı paylasmalarını ısteyecen adam organ demedı esya dedı :D @ ankaramur06

0|1
    0|1
  • Ben dağıtıyorum etrafa zaten. Buraya gelene kadar kalmaz.

0|0
    0|1
  • 4 bigisayarımın 2 sini takas edebilirim.

0|1
    0|0
  • zaten link var bunun için girin oraya

1|0
    0|1
  • olabilir tabi hatta ihtiyaç sahibine bedavada verebilirim..

1|1
    0|0
  • Eski dergilerimi takas ederim.. Sayfaları temiz gibi sdfjhjkssdgf

1|1
    0|1
  • işe yaramayan boşta duran eşyayı ne gerek var satmaya veririm birine kullanır onu satmaya uğraş şuna uğraş buna uğraş oohooo

0|0
    0|1
  • Ha ayrıca kızıl meşe ağacından 2 adet az kullanılmış katana(bokken) i rom ile takas edebilirim

0|1
    0|0
  • Elimde dün açtığım 2,5 litre coca cola var 2 bardak içtim sadece +9 kurabiyeyle takas olur :D

0|1
    0|0
  • One Million parfüm sadece 3-4 kere sıkıldı

-Takas-

İçkiyle takas edebilirim ya da kokain

0|1
    0|1
  • Güzel bir fikir, tebrikler

0|1
    0|1
  • hayır

0|0
    0|1
  • hayır istemezdim

0|0
    0|1
  • Uğraşamam

0|0
    0|2
  • gerek yok istemezdim

0|0
    0|1
  • Sonra ben eşyamı sana yollayayım ve sen de bana karşlığını yollama. Benim eşyam da senin olsun ? Oldu canım, başka ?

0|1
    0|0
Yükleniyor...