Önünüze mi bakardınız yoksa kabul mü ederdiniz?

biliyorum soru sıradan fakat ciddi bir şekilde soruyorum özellikle kızlar bir erkek düşünün aradığınız bütün özellikler var ama tip yok... ne yaparsınız... yani onunla birlikte olur musnuz ama aradığınız bütün özelliklerin olduğunu varsayın sadece görüntüsü pek hoş değil... ne yapardınız... önünüze mi bakardınız yoksa kabul mü ederdiniz

0|0
617

En İyi Kız Görüşü

• Bu soruyu sorabilecek insanlar olmasına bile şaşıyorum. Bunu sorguluyorsan çocuğa yazık etme bırak düzgün karakteriyle senden daha iyilerini bulsun...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Bir akşam geç saatte kadının biri yanıma oturdu sahilde anlam veremedim. hayatını anlattı biraz, kocasını sevmediğini ama kocasının ne kadar iyi biri olduğundan bahsetti. Kocasına karşı içinde hiç sevgi olmadığını bu yüzden hamile kaldığında bile kocasından gizlice kürtaj olduğunu işin içinden nasıl çıkıcağını sevmeden olmadığını beceremediğini ve ailesinin herkesin onun bu tutumundan dolayı dışladığını anlattı.İntihar etmeyi düşündüğünü söyledi. Bu kadar iyi ise sevemedin mi dedim hayır dedi demek ki olmuyor iyilik de bir yere kadar. Siz gene delicesine aşık olmasada sevebileceğiniz iyi birini bulun.

0|0
    0|0
  • Tip , dış görünüş o kadar önemli değil ki..

0|0
    0|0
  • olur niye olmasın...

0|0
    0|0
  • Karakter, dürüstlük, empati ve zeka olursa hiçbir şeyin önemi kalmaz. Bunlar olmazsa kim olursa olsun sıfırdır. Kısacası bu özellikler varsa baş tacı ederim yoksa gerek yok.

0|0
    0|0
  • Elini tutarken başın dik yürüyeceksen kabul et. Yok başını öne eğip utanıcaksan diğer insanlardan reddet bukadar basit.

0|0
    0|0
  • aradağın bütün özellikler olduğuna göre tip aradığın bir özellik değil;) artık aradığın özellikler neyse, mutluluklar;)

0|0
    0|0
  • aradığın özelliklerin tümü olan (abs,esr,bsr,lpg)her ne ise ama tipi olmayan bir araba düşün binermisin binmezmisin ...:D

0|0
    0|0
  • Fiziksel görünüş için önemsiz demek pek doğru değil tabi ama fiziksel görünüşten önce bir sürü kriterin olması her zaman iyidir. Kendini ona göre koşullama ruh halin nasıl rahat edecekse öyle yap.

0|0
    0|0
  • Geniş yürekli insanlar bu konuları dile bile getirmez :) hem tipsiz diye bişey yok giyinip kuşanan her kez bişeye benziyor

0|0
    0|0
  • Git o çocuğa zarar verme sen öyle düzgün birini haketmiyorsun

0|0
    0|0
  • tip yoksa kötü keşke tip olsaydı

0|0
    0|0
  • Ya tip nedir allah aşkına. adam gibi adam olsun diyen yok. valla tipi güzelleri ankarayı bilenler bilir cınnahta..esatta görebilirler gerçekten tipleri çok güzel

0|0
    0|0
  • Çirkin olabilir ama güzel olmaya uğraşmıyorsa ben de uğraşmam.

0|0
    0|0
  • fikirsel uyum kadar fiziksel uyumda önemlidir yanında klozet gibi adam gezdirilmez demi şahsen çirkin kızla ne işim olur ki...

0|0
    1|1
    • kendisimi seçmiş tipsiz olmayi ne kadar kücük görüyorsunuz insanlari ya senin oglunda öyle olursa?

• tipsizlik vardır paspallık vardır arkadaşım kendine bakacak o zaman bu kız onu kastetmiş burda ayrıca olursa olur allahın takdiri

• eğer bu soruyu sorabilecek kadar kafan karışmışsa aslında sen tip de arıyorsun. senle olmaz.

0|1
    0|0
  • baştan şüphelerin varsa üzme çocuğu yazık bize

0|0
    0|0
  • senin tip aradigin belli bize sorduguna göre :D cocugu üzmeden birak bu işi bir an önce

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok ciddi saçmalamışsın. Aradığın tüm özellikleri tek bünyede bulmak yok sayılabilecek kadar küçük bir ihtimalken hala neyi düşünüyorsun, neyi sorguluyorsun? Sevdiğin insanları güzel ya da çirkin diye ayıramazsın. Eğer gözüne güzel gelmiyorsa, tam olarak aradığın değildir.

0|0
    0|0
  • bütün özellikleri varsa zaten sana otomatikman sempatik görünemsi gerekir... bence sans vermelisin... yakisikli olupda beyin bos olsa daha mi iyi... güzellik gecicidir... bu yüzden hersey uyuorsa bence sans vermelisin sonradan pisman olursun is isten gecer... sakin arkadaslarim ne düsünür diye düsünmiceksin icinden nasil geliyorsa öyle davranmalisin

0|0
    0|0
  • tipi çok mu kötü ya? :S

0|0
    0|0
  • sende önüne bak hayata dur deme. onunla olmak sana vakit kaybettirior

0|0
    0|3
  • önüme bakardım

0|0
    0|3
Yükleniyor...