Bir kızın erkeğe açılması?

özellikle erkek arkadaşlara soruyorum. bir kız size gelip duygularını açsa ne düşünürdünüz?

0|0
5|41

En İyi Erkek Görüşü

• açıkçası kıza karşı duygularım varsa çok sağlam bir ilişkimiz olacağını düşünüyorum daha doğrusu bir kere oldu öyle düşündüm ve inan hiç bir biten ilişkim o ilişkim kadar üzmemişti merak ettiğini düşündüğüm şeye gelirsek asla kötü birşey düşünmedim onunla ilgili :)

2|0
    0|0
    • Bende aşkımı itiraf ettim bir erkeğe fakat bana cevap bile vermedi mesaj yoluyla açılmıştım

Erkekler Ne Diyor 40

• Eğer bende seviyorsam onu.Ellerini tutarım gözlerinin içine bakarım ve o sihirli sözcüğü söylerim.Bende seni seviyrum LANNN derim :))

5|1
    0|0
  • bu bence hemen hemen her erkeğin hoşuna gidecek bir davranış olurdu.

ben her şekilde iyi şeyler düşünürüm. ayrıca ilgilenmiyosam bile kırmamak için elimden geleni yaparım. saygım artar zaten bir anda :)))

2|2
    0|0
  • Çok rahatlarım heralde :) Düşünsene açılmaya çalışıyorum ya ortam müsait olmuyor ya da ortam müsait ben hazır olamıyorum ;) Ama sonuçta olmaz diye birşey yok. aşk karşılıklı duygular karşılıklı teklif de karşı taraftan gelebilir. Özetle 10 numara olur :D

4|0
    0|0
  • Sen bakma baskalarına eğer cocuk ahlakliysa düzgün biriyse kendini beğenmiş olmaz git konus dok içindekileri ama ilk önce cocugu bir tart tipinden belli eder kendini oda senden hoşlanıyorsa sevinir şahsen ben mutlu olurdum sen diğer yorumlara bakma saçma yorumlarda oluyor aralarında

2|0
    0|0
  • Çok seviyor yoksa açılmazdı diye düşünürüm. Eğer birşey hissedebilecek gibiysem çok mutlu olurum soğuk geldiyse üzülürüm :(

1|0
    0|0
  • Eğer düzgün bir şekilde olursa neden olmasın.. Bir kere başıma geldi ama kız ukalanın tekiydi. Kendini şanslı hissetmelisin, başkası olsa havalara uçardı falan dedi, direkt arkadaşlığımı bile bitirdim. Ölçüsünde olunca sorun olmaz bence :)

2|0
    0|0
  • beklediğim ve dilediğim bir konu .olgunlukla karşılarım .insana insan gibi davranmak gerekir .çok mutlu olurum aslında .benim içinde vazgeçilmez bir insan olur .dış görünüşü önemli değil kilolu bir kızda olbilir .karakteri ve kişilikli bir insan olsun benim için .

1|0
    0|0
  • cevaplara biraz baktım güldüm yw:D gidip erkeğe duygularını anlatan kıza saygı duyar taktir ederim. bana denk gelseydi öyle bişey hoşlanmasam da hoşlanabilmek için uğraşır kıza zaman ve şans verirdim

3|0
    0|0
  • bu işin kızı erkeği yok yürekli ol cesaretli ol yeter sevdiğini söylemek kadar güzel bir şey yok eğerki sevgiden anlamıyorsa artık o onun kapasitesidir

2|1
    0|0
  • Bu zamana kadar bir kız bana gelip çıkma teklifinde bulunmadı. Eger bulunsaydı gayet hoş ve doğal karşılardım.

2|1
    0|0
  • bir erkeğin duygularını kızlarla paylaşması kadar doğal.Eğer ortak frekans varsa ufakta olsa o anda elektriklenme hissedilirse karşılıklı diyalog ile orta nokta için ilk adımı atarım.Eğer düşüncelerim negatif ise karşı tarafı kırmadan ve oynamadan duygularımın olumsuz olduğunu mantıklı gerekçeler göstererek ikna ederim ama yinede bir bayanı kırmak gentleman'liğe aykırı bence..

0|0
    0|0
  • Valla cesaretınden dolayı ılk basta tebrık eder sonra bende ona karsı bırseyler hıssedıorsam denerım

2|1
    0|0
  • Harbi seviyormuş delikanlı kızmış...

3|1
    0|0
  • ben çok mutlu olurum takdir ederim

2|0
    0|0
  • Daha önce birkaç kez başıma geldi. Maalesef neredeyse hepsi benim için sürprizdi ve her defasında hayatımda başka biri olduğu yalanını söylemek zorunda kaldım. Bence çok güzel ve medenice bir davranış bu ama bir erkek ya da bir kız belli bir yakınlık olmadan bunu yapmamalı. Çok uzaklardan sevdiğiniz biri için bunu yapmayın.

0|0
    0|0
    • yapmazsak nasıl bilicek; içimizde mi tutucaz aşkımızı?
      Gerçi bu durumda erkeğin ne düşündüğü önemli

• peki yıllar önce tanıdığın birisiyse ne düşürsün

• Sen klişe,basmakalıp yorumlara takılma.Mutlu oluruz,samimi buluruz.

1|0
    0|0
    • bir de şöyle düşünün ima etmiyo pat diye söylüyo , erkeğin yapamadığını kız yapıyor. Ve bencede kız eğer o... değilse deli gibi aşık olmasa bunu yapmak istemez. Erkekler eğer delikanlı kız arıyorsa buyrun karşısına çıkmıştır.

• eğer bakışıyorsanız git açıl derim olumlu bir cevap alırsın.

2|1
    0|0
  • aşkın gururu olmaz.aklında kalcağına söyle onda kalsın.kabul etmezsede kafan rahat olur.

2|0
    0|0
  • Çok doğal bir durum,klişelerden kurtulun.

2|1
    0|0
  • adamın dediği gibi ya şaka ya gerçek

0|0
    1|0
  • ya şaka yapıyor ya da çok seviyor derdim

3|0
    0|0
  • tebrik eder alnından öperim. medeni cesaretinden dolsayı. bence çok doğal ve normal bir davranış. olması gerektiği gibi

1|0
    0|0
  • neden olmasın? başımın üstünde yeri olur..

1|0
    0|0
  • Kız yanındayken belli etmese de erkek arkadaşlarıyla paylaşırsa aydemir akbaş gibi yürümeye başlar ( yani götü kalkar).. Düşüneceği ilk şey ben neymişim be abi olacaktır...

0|0
    1|0
  • O an çok tatlı oluyor gözümde ama cevap aynı sorun yok :D

2|0
    0|0
  • kötü bişi düşünmem hoşlanmış konuşmuş cesareti hoşuma gider :)

2|0
    0|0
  • tam aradığını buldun :) daha 7-8 saat önce sevdiğim kız bana duygularını açtı. Birden kahkaha atıp bağırmışım (sevinçten) şahsen erkekler zorlu kadınları ve kendinden emin kadınlardan hoşlanırlar.

0|0
    0|0
  • Başka adam mı kalmadı.

2|0
    1|0
  • çok mutlu olurdum

1|0
    0|0
  • tanımaya çalışalım derim

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 5

• Peki bir şey sormak istiyorum bir kız bunu karşıdan teklif gelmeyince unutmaya çalışırıp aralıklarla ısrarla yapıyorsa bu sefer erkek onun hakkında ne düşünür?

0|0
    0|0
  • Çok kötü.

0|0
    1|0
  • Teddd'e hak verdim.

2|0
    0|0
  • lan itoglit seni seviyom len benimle evleni verirmisin derim..:D:DD:D:D::DD:

0|0
    0|0
  • kesın ortada bı ıddıa vardır derım:)

0|0
    1|2
Yükleniyor...