Hayatın temel sorunları ??

burda bakıyorumda genelde ask mesk sorunları paylasılıyo..sankı hayat bununla basladı bununla bıtecekmıs gıbı !

bana cok yuzeysel ve gereksız gelen konular...gercek ask ve sevgı gıbı tamamen bıreysel sorunları burda acıp tanımadıgın ve senı tanımadıgı gıbı umursamayabılcek kısılere sormak bu platform gıbı cok sanal gelıyo bana..belkıde hıssedılenın gercek aşk olmadıgından ötürü olabılır

arkadaslar ve o soruları soran tıpler sıze sorum

hayatınızdakı temel sorunları cozdunzmu ?

-iş

-sıze aıt kalacak yer

-ve kendı rızkınızı cıkarmak

veya hedefını koydunuzu seye ne kadar yakınsınız ? hayatınızda bı hedefınızvar mı?? bı sevgılı harıcınde ?

((bu soru bı kız ıcın veya bı erkek ıcın dovunen bazılarına bı yon verır belki))

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Soruya olan ilgiyle senin sorunun içeriği arasındaki ilişkiyi görebiliyor musun? Yani sorunu sadece aşk olan insanlarla alakalı değil,sorunu aşk olan insanlara olan ilgi de fazla.Yani sevgi her zaman temel sorun olacak,çünkü bütün sorunların çözümü belki de sevgidir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• rahat ol burası gırgır şamata yeri. boşa vakit harcamamız boş insan olduğumuzdan değil

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Muhtemelen yaşıt sayılırız sanırım bunalmışsın iş size ait kalacak yer ve kendi rızkınızı cıkarmak kısmına göre konusacağım

benim görüşüm

İş konusu gerçek şu ki şuanda hani eskiden varmış ya köleler falan biz ondan daha kötü durumdayız kiralıgız 40 yaşına gelince eğer o iş yeri batarsa bittin eskiden 25 yaşından büyükleri özel şirketler almazdı sonra 30 oldu bir tanıdığım var bankacı 12 yıl çalışmış aynı bankada şuan 40 yaşında banka iflas etmiş başka bankaya devredilmiş bunları kadrolu yapmamışlar şuan 800 tl maaslı iş bulsa razı olmuyor yani iş garantisi ülkemizde yok insan hakları malesef burda böyle

kalacak yer konusu görüyorum kimse şuan ki gelirlerleri ile düzgün bir daire alamaz kiralık olacak onlarında mimimum bedeli 500 tl

Evet haklısın daha önemli konular var boş muhabbet burda çok fazla ama belkide insanlar kafalarını dağıtmak istedikleri için sorunlarını bir sure geri plana bırakmak için burda abuk subuk yorumlar sorular paylaşıyorlardır şahsen ben öyle yapıyorum kurmak istemediğim için burda vakit geçiriyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...