Patronunuzdan nefret ediyorsunuz ve intikam almak istiyorsunuz, ne yaparsınız?

Diyelim ki patronunuzdan nefret ediyorsunuz. sürekli size ve elmanlarna bağıran , psikopat şekilde heryeri kamera ve ses kayıt cıhazları ıle takip edip güvensiz olan sürekli bir suclu arama hazrlığı içinde bulunup, kendi hatalarını bile size ve diğer elamanlarına yükleyen, değer bilmeyen ne yaptıgını bilmeden eğitimsiz bir şekilde olup eğitim insanlara da güvenmeyerek cala -kalem ilerleye birisi var karşınızda ,intikam ateşi içinizi yakıyor... Sizce en iyi intikam yolu ne olur...?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Arabası var mı bu dongozun?

0|0
    0|0
    • olmaz mı daha yeni aldı Mercedes...gerçi bi gun bana vermişti vites kutusunu bozmayı basardım.. yolda kaldı.. dah ıyı bı fıkır var ı aklında:)))

• ıyyy iğrençlik :D bi arkdşm da böyle hocasının arabasına ayran dökmüş kuruyunca berbat oluyomuş.

• beğendim valla :)) supermıss..

Kızlar Ne Diyor 5

• İşten kov adamı..

0|1
    0|0
  • Eski patronumdan nefret ediyordum... Keşke isitfa ederken ağız göz dalsaydım diyorum ama Allah'ından bulsun dedim buldu sanırım işleri iyi gitmiyormuş...

0|0
    0|0
    • benmkinin de işleri iyi gitmiyormuş ... aynı zamanda ticari anlamda da onu alt emek için içimde de buyuk bir hırs oldugunu ınkar edemem dogrusu..:))

• kendine yeni bir iş bul çık derim. iş yerinde mutlu olmak çok önemli çünkü. onuda allah a havale et. bulur belasını..

0|0
    0|0
  • rakip bi firmada patron ol indirim yap onu da iflas ettir. yapabilirsen :)

0|1
    0|0
    • mantıklı ama:)) o firmada calışan diğer kişilerin işleri ve kazancşrıylada oynamış olmaz mıyım bi anlamda...

• o incir agacını dogru bi anda dikeme laım o yuzden :))

• kutsal bi amacımız var haklısın :D

• önemli bir toplantiya girmeden önce kahvesine uyku ilaci kat.

0|0
    0|0
    • uyku ılacından ziyade siyanür katsam daha mı iyi olur diyorumm :))9 düşünmedim değil.

• genellikle toplantılarda bilgisayardan , milletin fotograflarına kas bıyık çiziyo zaten ... biz orda binlerce Euroluk satışlar yaparaken ... uyuması da işine gelir :)))

• lsd verin ozaman

Erkekler Ne Diyor 6

• şirketin banka hesaplarını ve web sağlayıcılığını ben yürütüyorum. yardım kuruluşlarına büyük meblada bağış yapar,internet üzerindeki tüm verileri siler istifayı basardım :)

0|0
    0|0
  • Eleman olmak zor zanaat, Patron olmak ise sanattır...

Patronun cahil olabilir fakat sonuçta elemansın yaptığın işe saygından dolayı intikam(patrona veya işe zarar verecek davranış) duygularını kafandan silmelisin..

Çözüm olarak işyeri değiştirebilirsin veya Kendine işyeri açabilirsin...

0|0
    0|0
    • bende bu iş yerine girmeden once hep bole dusundum ama bu adam insanın tum duygularını değiştiriyorr inan bana...

• tam anlattığın kişiliksizliğe uygun patronlar tanıdım...inan işe zarar vermek, işyerine zarar vermek, kişikliksizlere zarar vermek o kadar basit ki.. mühim olan kişiliksizler gibi basit olmamak...

• bu arada işyeri nerede :) heryerde aynı patronlar var sanırım...

• git sikayet et. mobing miydi neydi öyle bir teraneden yerler adami.

0|0
    0|0
  • Açıklarını yakala sonra bişeler yap işte

0|0
    0|0
  • :) kalem kılıçtan keskindir

0|0
    0|0
  • Levye ile çeşitli taaruzlar..

0|0
    0|0
Yükleniyor...