Birinin kimseyle çıkmamasının sebebi ne olabilir?

Birinin kimseyle çıkmamasının, sevgilisi olmamasının sebebi ne olabilir sizce?

0|0
12|25

En İyi Erkek Görüşü

• bir gün bir kızla yakınlastık. sevgili olmadık . ama zamanımız birlikte geciyor surekli, baskasıyla sevismeye ihtiyac bile duymuyorum o oldugu surece falan derken birden "yapmadıgım" bir sey icin vıdı vıdı yapmaya basladıgını gordum kızın. insan şunu dusunur soyle yapar boyle yapar...

Allahım dedim, 3 yil sonra ilk kez bir kadının hele ki sevgilim olmayan bir kadını vıdı vıdısına acıklamalar yaparken buldum kendimi...ohh dedim iyi ki sevgilim yok...Sebep budur. Huzur yani:)

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Kimseye bağlanmak istemiyor olabileceği gibi, halen kendisine yakıştıracağı birini bulamamış olabilir.

0|2
    0|0
  • Kendini mutsuz hissediyordur ve korkuyordur. Ya da Kimse onu begenmedigini düşünüyor kendini de begenmiyordur. Yoksa neden cıkmasın ki . Sevgi yüklü oldugu kesindir o kişinin

0|0
    0|0
  • İçi çok güzel ama dışı kötüdür..

Bu gerçekten olması gerektiği gibi olan insanın vitrini kötüdür sadece.. Sırf bunun yüzünden anında bileti kesilir, umursamaz kimse.. Bir şeylere değer bulunmaz, hatta karşı cinsi tarafından kandırılmaya bile değer bulunmaz..

Bu insanda maymuna dönmez onu bunu etkileyeceğim diye. Böyle böyle de içine kapanır insan, kendini sorgulamaya başlar. Kendine döner..

Ondan sonra gelsin bunalımlar, depresyonlar, hayattan tat alamamalar..

0|3
    0|0
  • çok çirkin olmasıdır kendisini bulunmaz hit kumaşı görmesidir

küçük dağları ben yarattım edasıyla ortalıkta dolaşan doyumsuz birisi olmasıdır

ne istediğini bilmeyen elindekinden hep daha fazlasını isteyen birisi olmasındandır

öyle bir insanı Allah karşıma çıkarmasın valla tahammül edemem

0|0
    0|1
  • Mesala kişisel bir sorunu vardır ve uzun süre bir bayanla çıkamaz...Ben kendim hukuksal bir sebebden dolayı 4 sene değil birisiyle çıkmak yaşamadım bile adam gibi...Aşağılardan birisi aptaldır salakdır diyerek gereksizlik yapmış yine , ama herkesin kendine göre bir derdi olabilir...

0|1
    0|0
  • o dallarda işi yoktur adamın fazla önemli görmüyordur zamanı gelince olur şimdiden kasmaya gerek yok hesabı olabilir.

0|2
    0|0
  • yalnız değil ıssız olmasıdır kırılmaktan üzülmekten korkuyordur

1|1
    0|0
  • gay olabilir mesela !

0|2
    0|0
    • gayse kendine gay bulabilir bence

soruda cinsiyet belirtilmemiş hem

• bence kıza bakmıosa kesin gaydir sıkntı bakmamaktan geçio kovboy ;)

• salak olmasıdır aptal olmasıdır bende 6 tane var

0|1
    1|2
  • Çok seçici bir kişi olabilir

0|0
    0|0
  • Özgüven eksikliği de olabilir

0|1
    0|0
  • bence kendıne olan guvensızlık...

0|1
    0|0
  • birçok sebep olabilir kişilik bozukluğu olabilir , radikal dini yaşayışı vardır, gay yada lezbiyen olubilir, tacize uğramış olabilir, aileden şiddet görmüş olabilir bunun gibi birçok sebep sayılabilir

0|0
    0|0
  • kişiye göre değişir... yorumların neredeyse hepsi ayrı ayrı bunun sebebi. özgüven, seçicilik, tip, bağlamak istememek, uygun kişiyi bulamamak, özgürlüğüne düşkünlük vs.

0|0
    0|0
  • Tipsizdir kimse beğenmiyodur.

0|2
    0|0
  • çok kızla çıkmaktan bıkmıştır...

0|1
    0|0
  • asosyallikten olur içine kapanıklıktan olur yada kızlara ilgi duymuyodur garibim saysam bitmez örnekler cok yeterince aydınlatıcı oldumu cevabım canım:)

0|0
    1|2
  • kişisel tercih..

0|1
    0|0
  • selam sadece arkadaş olurlar ve onlara bağlıdır gerisi, zaman neyi gösterir bilinmez

0|1
    0|0
  • kısmetsiz deveyi çölde kutup ayıları yermiş :D

0|0
    0|0
  • Özgüveni eksiktir..Kendini fazla şımartmıştır

0|0
    0|0
  • antisosyaldir çekiniyo utanıyor olabilirr... özgüven meselesi yanii

0|0
    0|0
  • 1.Bulamamak

2.Dengini Bulamamak

3.Egosunu fazla büyütüp dengini bulamamak

0|0
    0|0
  • bence korkmasıdır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Birisiyle çıkmış olmak için çıkmıyor, alıp hayatına sokacağı insan konusunda seçici davranıyor olabilir. Karşısına kendine göre biri çıkmamıştır, ya da çıkmışsa da o fark edememiştir kim bilir...

1|3
    0|0
  • seçicidir.öyle laylaylom olsun diye çıkmak istemiyordur.aşık olabileceği biri henüz karşısına çıkmamıştır.eskiden yaşadığı bir acı aşk öyküsünden yola çıkarak daha da istemiyordur kimseyi.unutamadığı biri vardır ya o ya asla diyordur ya da onu bekliyordur.aşırı dindardır görücü usulüyle evlenmek istiyordur namahreme bakmıyordur.bu zamanki aşkların gerçekliğine inanmıyordur.belki tahir olmak istiyordur bu yüzden zühreyi bekliyordur.tahir olmak her yiğidin harcı değildir sonuçta tahir değilsen hiç elini uzatmayacaksın zühreye.zühre olabilen biride yoktur henüz.zühre olmakta kolay değildir asla.belkide herşeyin aksine fazla hayatı yaşamayı seviyordur biriyle çıkıp birgün kendini üzeceğine aşktan yana işlerinin ters gideceğine sevmeyip kimseylede çıkmayıp hayatının akışına bakıyordur belki tek gecelik işliyordur belki sadece arkadaşlarıyla eğlenmeyi seviyordur.ya da gay'dir.

0|2
    0|0
  • Belki birisine aşıktır,belki çok acı çekmiştir korkuyordur aynı şeyleri yaşamaktan ya da gerçekten sevebileceği insan karşısına çıkmadığı için olabilir.

1|1
    0|0
  • Ben 5 senedir kimseye evet diyemedim.Hem aldatıldığım için güvensizlik duydum.Hem de hiç bi şey hissetmeden sırf sevgilim olsun mantığıyla kimseye evet deme huyum yoktur.Evcilik oynayacak yaşta değilim.Bu saatten sonra ciddi düşünürüm.Ciddi düşünenlerin tekliflerini de düşünürüm.Ama olmayınca da olmuyo.Zorlamamak lazım.

0|2
    0|0
    • "hiç bi şey hissetmeden sırf sevgilim olsun mantığıyla kimseye evet deme huyum yoktur." çok ama çok mantıklı.

"Ama olmayınca da olmuyo.Zorlamamak lazım." bu da mantıklı :)

beğendim +1

• Teşekkür ederim:))

• o yakınlığı hissedecek birini bulamamıştır daha.

0|3
    0|0
  • unutamadığı biri vardır belkide...

0|3
    0|0
  • keyif almıyodur sıkılmıştır özgürlüğüne düşkündür vs. vs.

0|1
    0|0
  • çok seçici - güvensiz- gibi olabilir ya da aradığını bulamamışıtır ama sanmam yani mutlaka konustugu takıldığı olmuştur ama adını sevgili koymamıştır

0|0
    0|0
  • bence gaylik en son noktadır:) canı yanmıştır, utangaçtır, istediği kişiyi bekliyordur fln yani:)

0|0
    0|0
  • kavgayla kıskançlıkla uğraşacak hali yoktur belki.

0|1
    0|0
  • bi kere canı yanmıştır bence artık sevmektn korkuyodur..

0|0
    0|0
  • Aşık olursa olur neden olmasın ki? Kimseyi sevmiyodur o yüzden de sevgilisi yoktur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...