Arkadaşlar, her gün 10 dakika koşup, terledikten sonra 130-150 mekik yapsam, göbek kaç aya erir?

Tek günler 2.5 saat tekvando zaten yapıyorum ama benim fazla olmayan ve beni bana göre itici gösteren göbeğim fazla inatçı çıktı. Yoksa, kızlar beni itici bulmaz. Hal böyle olunca, her gün 10 dakika koşup, kendimi terlettikten sonra 150 mekik yapmayı kafaya koydum. Karın kaslarının yanmasından dolayı, doğru yaptığımdan da eminim. Sizce kaç aya erir? Bu arada günde üç tane ufak ekmek yiyorum. Devlet yurdunun ekmeklerinin uzunluğu taş çatlasın 15-17 cm dir. Haftada bir tane tatlı yerim. Gece acıkırsam ise, leblebi ve meyve ile doymaya çalışırım.

Güncellemeler:
Güncel.

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• yıllardır spor yapan biri olarak söylüyorum mekik göbeğini eritmez sadece karın kaslarını parçalarsın bol bol koş koşabilirsen günde 1 saat ama iyi ısın sonra boks yap oda cok efor sarfettireiyo iyi kilo verirsin kilo vermek zor iş değil en önemlisi şunu unutma sporun yuzde 60 ı beslenmedir. Günde 3 ana 3 ara öğün ye ana öğünde kahvaltı öğle yemeği ve aksam yemeğinde protein ağırlıklı ye sakın protein tozu kullanma önermem sporu bırakınca kilo alırsın kullanırsan. ara öğündede bir avuc ceviz fındık ya da 1 elma ye. gece kalkıp yemek yeme sakın! kilo alırsın. onun dısında sorun varsa mesajdan yaz

0|1
    0|0
    • Yağ eritme olarak hangi antremanları tavsiye edersin peki?

• cardio yap ama beslenmeyi unutma ekmek yeme tatlı yeme bol bol protein ye cok abartmadanda karbonhidrat ye internetten bakarsın bunlara hagi besinlerde var ama kısaca yumurta kırmızı et peynir süt ve sebzeyi eksik etme o zaman yağların kasa dönüşür.

• bide yağlar gidince kilo verip vermediğine dikkat et yağların gider ama kilo vermemen lazım.1 kilo et tenis topu kadarsa 1 kilo yağ futbol topu kadardır

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• en az 15-20 dakika koşarsan etkisini görürsün bir de üstüne çeşitli mekikler çekersen güzel olabilir

0|1
    0|0
  • calorie deficit arastir savcibey

0|1
    0|0
  • Günlerce değil aylarca yapsan göbek erimez
    Ekmek
    Tuz
    Şeker
    Çikolata
    Unlu mamüller
    Vs tüketmediğin sürece çok kısa Zaman'da formuna kavuşursun ;)

0|1
    0|0
  • Yediklerinden vazgeç. koşmak yerine isin ve mekikle beraber diğer karın egzersizlerini katarak program yap. 1 ay da fark edersin

0|0
    0|0
    • Diyetisyene haftaya gidecem bakalım ne diyecek ama bu sporu yapmakla kararlıyım. Tek eksiğim göbek boyumu takan kız bulunmaz yurt dışında zaten bu ülkeden evlenmem.

• Diyetisyen hikaye koşmak yerine yarım saat 30 dk bisiklet sür inan daha faydalı

• Yaklaşık 100 gr verirsin 1 ayda :D

0|0
    0|0
  • Koşuyu 20 dk ya çıkart. Mekik günlük 90 yeterli 30 ar 3 set halinde. Fazla yapma yararı olmaz.

0|0
    0|0
  • 130 150 mekik? Agir olmadiki tirrek 😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...