Facebook hesabını kapatanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar facebookta footograflarınız varmı? Facebook kullananlar kullanmayanları küçümsüyor. Benimde vardı bir ara fotolarımda vardı profilde ama kapattım. Çünkü hoslanmadım facebooktan. Ama kullananlar bize köylü muamelesi yapıyor.

Siz kız arkadaşınızın kullanmasından yanamı olursunuz kullanmamasındanmı. İyi kullananlarvar mı?facebooku

Amacı nedir ya

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• facebookun orjinal amacı hakkında net bir bilgim yok ama ben facebooku msn gibi yakın akraba ve yakın arkadaşlarımla sohbet ıcın kullanıyrm. uzun zamandr hiç bir paylaşımda da bulunmadım kapatıcam ama oradali arkadaşlarıla baglantımı koparmak ıstemyrm tek sebep bu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ciddi facebook kullanıcısıyım! ilk olarak iyi ki kullanmıyosun. bu face batağı çok sıkıntılı. kumar ya da fuhuş batağından beter :)) ona bakmadan duramam. tonla işimin gücümün arasında yine de bir kontrol ediyorum. tabii bunun yanında facebook ta bağlantını kaybettiğin kişileri falan bulman mümkün. kız arkadaşım kullanıyor zaten kullanmasında bir sakınca yok bence. face bir çöpçatan sitesi değil. zaten hali hazırdaki arkadaşların ile daima iletişimde olmanı sağlayan bir site. o nedenle çok sorun değil benim içn

0|0
    1|0
    • benzetmen hoş degildi

• sadece bir benzetme. girince çıkamıyosun gibi. farklı anlaşıldıysa anlayan kişinin dar bakış açısı içn özür dilerim ;) kusura bakma

• amacıyok ister kullansın ister kullanmasın ama kullanmıyacaksa şifremi veririm

1|0
    0|0
  • 1-2 tae fotografim var. O kadar.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 2 yidir kullanmiyorum kendisini, kimin ne dedigide umrumda degil. Amaci güzel seyler degil, üni hocalarimdan ve kendi arastirmalarimdan ögrendigime göre pekte iyi bisey icin kurulmadi bu ag. Aslinda netten arastirirsan nedir ne degildir yazar.

1|0
    0|0
  • Ben hic kullanmadim. Beni takip etmek icin arkadaslarim ac diyor ama neden boyle bir seyi istesin ki insan.

1|0
    0|0
    • Gerçi benim paranoyaklığım etkili bunda.

• Beni endişelendiriyor. Hem arkadaşlarının yazdıklarından paylaştıklarından haberdar olması yani daha çok dikkat etmeli yazdığına burada da dikkatliyim ama orada ismin cismin belli. Sonra face ile ilgili nete bir iki yazı okumuştum. Aratırsan pek iyi şeyler söylemiyorlar. Ben sürekli izleniyorum hissini yaşardım kullansaydım.

• ne yazabilirsin ki seni endişelendiren bu kadar

ben görüyorum milletin 150 albümü var herkese açık

Yükleniyor...