Kadının aşık olduğunu anlayabilmek

ortak arkadaşlarımızın bana aşık olduğu konusunda hem fikir olduğu bir kadın arkadaşım var. kendisi nişanlı ama nişanlandıktan sonra da aramızdaki arkadaşlık aynı şekilde devam ediyor. bana karşı davranışları yakın durması 3. kişiler açısından bana aşık olduğu şeklinde yorumlanıyordu. ben bunun böyle olmadığını düşünüyordum. ancak gecenlerde, arkadaşımın nişanlsının bir arkadaşı bizi yürürken gördü sonra bir kafede otururken gördü. o bu durumdan rahatsız olunca beni nişaısının tanıyıp tanımadığını sordum. çünkü hiç tanışmamıştım. nişanlısı şehir dışında çalışıyordu. beni bildiğini söyledi. sonrasında evine bıraktım. aradan 10 dakika geçti, beni aradı. nişanlısının beni arayacağını ve kardeşi olduğumu söylememi istedi. bende böyle bir şeyin olamayacağını, isterse bir daha görüşmeyebileceğimi söyledim. sonra mesaj atıp özür diledi. benimle görüşmeye devam etmek istediğini belirtti

benim sorum şu, bu kız gerçekten benden hoşlanıyor mu? herkesin söylediği şey aslında gerçek mi? nişanlısı beni bilmiyor. ama her hafta sonu hemen hemen tüm gün birlikteyiz.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Senden hoslaniyor olabilir ama nisanli biri ile farkli seyler dusunmek sana yakismaz bir delikanliya. Kiz arkadasin nisanlisi ile zorla nisanlandiysa aile baskisi falan ile bitirsin seninle devam etsin senden cok hoslaniyorsa. Yoksa senin nisanlin olsaydi baska bir erkek boyle yapsaydi seninde hosuna gitmezdi. Bence kiz arkin oturup konussun nisanlisi ile onunla evlenmeyi falan dusunuyorsa. Dusunmuyorsa atsin nisani seninle basi dik ciksin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hiç hoş bir pozisyonda diilsin
    görüşmemelisiniz

0|0
    0|0
  • ihtimal %30 aşık değil %70 aşık

0|0
    0|0
    • gerekçesini yazsan, benim için çok önemli souçta nişanlı

• sadece bir yorum istiyorum. anla beni içinden çıkılmaz bir durumdaym

• öyle herşey armut piş ağzıma düş diye olmuyor riske gireceksin gidip soracaksın kıza

Erkekler Ne Diyor 1

• Nişanlı ise uzak dur derim bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...