Yarın Fitness'a başlıyorum. Bİ bakarmısınız?

arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi bir fitness center'a 3 aylığına kaydoldum yarın başlayacağım. 20 yaşındayım 1.89 boyum var ve 79 kiloyum. sizce bu süre vücut geliştirmem için yeterli bir süremi konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlardan bilgi almak istiyorum. şimdiden teşekkürler.

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Yetersiz tabi ki de

0|0
    0|0
    • Şehir dışında üniversite okuyorum okullar kapanana kadar bişeyler yapayım istedim yazın stajlarım olacak gece nöbetlerim olacak hastanede. Bu yüzden 3 aydan sonra devam edebilmem için zamanım olmayacak. Başlamamak dahamı mantıklı sizce?

En İyi Erkek Görüşü

• Altyapın yoksa yetersiz zaten spor salonları altyapısı olmayanlara ilk ay sıradan alıştırma programı yazar. Diğer aylar sen düzenletirsin..

0|0
    0|0
    • Şehir dışında üniversite okuyorum okullar kapanana kadar bişeyler yapayım istedim yazın stajlarım olacak gece nöbetlerim olacak hastanede. Bu yüzden 3 aydan sonra devam edebilmem için zamanım olmayacak. Başlamamak dahamı mantıklı sizce?

• Mantıksız değil ama gidişatın böyle olacak.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• 3 ay vücut geliştirmen için yeterli bir süre değil. hareketleri öğrenmen, motıve olman için yeterli bir süre.. bunun dısında eğer vücut yapmak adele büyütmek istiyorsan kesinlikle beslenmene önem vereceksin sadece spor olduugn yerde saydırır senı. hergün 5 yumurtanı plavını tavugunu öğünlerinden eksik etme..

1|0
    0|0

• içinde bir ukte kalmayacaksa başlama. hiç gerek yok zamanının durumunun müsait oldugu bir zamanda başlaman daha mantikli.

• vücut ölçülerin ideal 3 ayda cok bişey yapamazsın ama en çokda 3 ay içinde gelişirsin sıkı çalısman lazım

0|0
    0|0
  • 10sene dene

0|0
    0|0
  • 3 ay alt yapı oluşur en az 6 ay lazım

1|0
    0|0

• Hayır git 3 ay 3 aydır vücudun alışsın bir daha başlayınca daha kolay olur

• 3 ayda bir poh olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...