Sevgilimle Eve Gidicektik

cuma gecesi ama sonradan ailem dışarı çıkmaktan vazgeçti bende sevgilime ev boş değilmiş demek yerine istersen eve gitmeyelim seni zorlamak istemem falan dedim oda tamam dedi onu düşündüğüm için teşekkür falan etti.benim anlamadığım şey gerçekten istese gidelim demezmiydi?bunu dediğimde bir erkekten böyle bişey duymak çok hoşuma gitti dedi ben sana bağlıyım aşkım falan dedi.şimdi benim anlamadığım şey eve gitmek istese gene de gidelim demezmiydi yoksa gerçekten bu düşüncem onu etkiledi mi

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• bende birgün cafede oturuyorum kız arkadaşımla.açık büfe kahvaltı var :) normalde kendin alıyorsun herşeyi ama garson bize 2 portakal suyu getirdi.kız portakal suyu sevdiğimi biliyordun dimi dedi.bende bozuntuya vermedim,keyfini çıkar dedim :)bazen etraftaki olaylar yardımcı oluyor yani :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Etkilenmis tsk etmis sana. Onu ne kadar sevdini daha iyi anlamis simdi, sadece eve atip ondan faydalanmak istemedini gormus, onu dusundunu. Boyle erkekleri cok taktir ederiz.

0|0
    0|0
  • aynenn bu dusuncen onu etkılemıs.gıdecektı belkı ama sırf senın ıcın.senı sevdıgı ve ıstedıgı ıcın..kızlar kendını zorlamayan,onu namusu gıbı gorup zarar vermek ıstemeyen bır erkek ıster aslında..

0|1
    0|0
  • etkiledi merk etme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• etkilemiş belliki

0|0
    0|0
  • oooo gözünaydın

0|0
    0|0
  • abi her boş eve gitmek yiyişmek mi demek oluyor..? bu devirde olay bu mudur yani kıza evim boş gel bize desem kız gel sevişelim gibisinden mi anlıyor?

0|0
    0|0
Yükleniyor...