Sokakta en etkili dövüş sanatı?

Yaş daha 18 gencim, uzun yıllar emek verebilir hayatımı adayabilirim seçeceğim dövüş sanatına lakin kısa vadede de yararlarını görebileceğim sokak olaylarında en etkili dövüş sanatı hangisidir?

Hangisine başlamalıyım? Nasıl bir yol izlemeliyim, aklımda bir kaç isim var ama karar veremedim ben ;
- Krav Maga
- Systema
- Muay Thai
- Kick boks

Sizce hangisi ve neden?

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

• muaythai iyidir

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kung fu çekirge.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• Kesinlikle UFC ve MMA hayatta karşılaşmak isticeğin son dövüş sanatlarından biri nedeni ise https://m.youtube.com/watch?v=KYlENu4Lh7Y

0|0
    0|0
    • mma ve ufc dövüş sanati değildir bilip bilmeden konuşma az öğren UFC A. B. D. kaynaklı, dünyanın en büyük M. M. A (Mixed Martial Arts - Serbest Stil Dövüş) organizasyonudur

• en etkilisi sokakda dovusmek

0|0
    0|0
  • Muay Thai tabiki. Gerçekten doğru şekilde eğitim alırsan çok faydasını görebilirsin ilerde, ama sokaktaki herkesi dövüyüm ben en güçlü oluyum yaklaşımı seni olumsuz etkiler. Keyif alman lazım bu spordan :)

0|0
    0|0
  • Kick boks. En etkilisi o.

0|0
    0|0
  • Sokakta yüreği olan kazanır.

0|0
    0|0
  • silahşörlük :D ne ugrasacaksın olm öyle şeylerle ya :D

0|0
    0|0
  • wing chun a başla savunma öğren ya da geleneksel jujutsu ikiside iyidir

0|0
    0|0
  • Krav maga'nın ne olduğunu biliyor musun?

0|0
    0|0
    • Evet bir spor değil sistem olduğunu gerektiğinde karşıdakini öldürmeye kadar gittiğini ve acımasız yöntemleri olduğunu biliyorum

• Amacı öldürmek israillilerin kullandığı bir şey türkiyede onu öğretecek kimse yoktur ancak bunu ismini kullanarak ders veren çakal spor hocaları vardır tekvandoya 2-3 hareket eklerler kafasından bunlarıda asla yapmayın derler zaten ayrıca sokak olayı nedir ki yani nolacakta öldürücü bir hareket yapıcaksın

Yükleniyor...