Erkekler bakabilirmi özellikle bayanlar sizde yardım lütfen..

sevgilimle farklı şehirlerdeyiz ilk sevgilim benim geçen buluştuk gözünün birinde kayma var ben onu herşeyiyle kabu ettim üstelik kızlarla en son derecede bir ilişki yaşamış biri bana o kadar çok hakaret etti herşeyimi eleştirdi falan buz gibi davrandı sonra tartıştık kavga etttik ben hayalimdeki kızı sevmişim seni değil falan salağa yatmış ben yalancıyım aldatmıyormuşum onu falan çok oyunlu biri bana helalim diyen adam ilk buluşmamızda dudağımdan öptü..

ve dün telefonda sx yapmak istedi önceden konuşuyorduk ama bana dediki keşke dizime oturup seni seviyorum diye fısıldasaydın kulağıma falan 3 günden beri hergün aynı saaatte sarjı bitiyor ve çlışıyor telefonunu kapalı vermiş birine telefonu sonra kendi kendine acmış aradı beni diyorki birisi numranı almış olabilir hemen yarın o hattın değişecek aldatılıyormuyum sizce bunun amacı ne söylüyorum inkar ediyor niyetim o olsa kızmı kalmadı seni aldatmıyorum telefonumun sarjı yok diye aldatıyormuyum üste çıkma kelimeleri falan napıyım amacı ne yardımcı olursanız sevinirim teşekürler

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sorunlu bir ilişkin var, gözden geçirmen gerek, yoksa sonunda kullanılıp bir kenara bırakılabilirsin. İnsan elindekinin kıymetini bilmiyorsa bir de üstüne böyle güzel duyguları ilk defa yaşıyorsa, sıkıntı var gerçekten. En başından sonuna kadar bütün ilişkini analiz et oturup cevapları bulacağına eminim.

0|0
    0|0
    • off kafam basmıyor artık bıktım yardım edin :(

• Bir arkadaşına git herşeyi uzun uzun anlat, ama arkadaşnın kafası rahat olmalı aşk acısı çeken ya da depresyonda bir arkadaşına gitme sakın. Zekiyse bir de sana o kadar yardım eder ki :) burdan bir yere kadar malesef :)

Erkekler Ne Diyor 4

• her söyleneni gerçek sanma:D büyüyünce anlarsın:))

0|0
    0|0
  • ya bayan kusura bakma ama hiçbişey anlamadım ya

0|0
    0|0
    • birdaha okursan ..

• anladığım kadarını sana diyim numaranı deyiş onada verme salağın birİne denk gelmişsin

• Git başımdan de. Giiit de istemiyorum de kaybetme korkusunu yaşat biraz

0|0
    0|0
    • bırakmıyor üste çıkıyor öyle değil falan diyor..

• oç işte :) standartlarından.. haklısın sağol

• Aynen :) Direk düşünmeden bırakmalısın

• bukadar sorun etmişsin ama telefon sekside yapmışsın dudağından öpmesine izinde vermişsin madem rahatsızsın tavrını koyucaksın kız dediğin biraz ağırdan satar sana bir öneri ben bir kızın peşinden biraz koşup o heycanı alamıyosam biter yani her dediğimi her istediğimi bana vermicek bukadar basit

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• anladık bir derdin var ama bu kadar da karışık yazılmaz ki :D anladığım kadarıyla ondan sana hayır gelmez amac belli

0|0
    0|0
    • ne amac ?

• bak canım ilk buluşmadan seni öpmüş aklı fikri aşağılarda. ayrıca bir erkeğin annesiyle tanışmayı da o kadar büyütme sonuçta erkek bizim toplumumuzda herşeyi yapabilme hakkına sahiptir. yarın annesine ben o kızdan ayrıldım dese annedi ağzını açmaz

• doğru canım...

• aptallarla niye uğraşıyorsun ya at çöpe gitsin

0|0
    0|0
  • ya bunda var gibi bir numara ya hadi hayırlısı. eline koz verme onun tavizde verme

0|0
    0|0
    • ne gibi taviz ?

• yani ne yaptığının farkında değil. ya da senden ayrılmak için seni soğutmaya çalışıyor

• sağolasın

Yükleniyor...