Burdan body buildng sporu ile uğraşan arkadaşlara bir sorum olacak?

Ben 2 aydır vücut geliştirme yapıyorum çok az bir değişiklik görüyorum oda kollarımda hafif bir kalınlık.
Gel geleyim soruma 6 ayda small tişörtün kolunu dolduracak kollara sahip olabilirmiyim. Bana 3 lü kombinasyondan bahsetmeyin param yok. Sabahları imkanım olduğunca 3 yumurta yiyorum , öğlenleri 2 ekmekli tavuk dürüm akşamda evde annem ne yaptıysa iki tabak yiyorum. 80 dk sonrada antreman yapmaya gidiyorum. 6 ayda olurmu bu iş , olursa nasıl olur , varsa uyguladığınız bir program varmı? Evet cevapları alayım

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Yemessen olmaz istedigim kdryla ama değişiklik olurvyijede vücut guzellrsr

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 10

• düzenli antresanmanla..6 ay hiç az bir zaman değil.. vücudunda gözle görülür değişiklik olacaktır.. kimilerinin kasları çabuk şişer.. kimilerininki daha yavaş olur.. bu biraz bünyeyle alakalı bir şey.. yalnız.. şişmek istiyorsan, iyi beslenmen şart.. mümkünse biraz para atıp kenara.. uygun yollu bir protein tozu edinmeye bak.. bu, kas gelişimine yardımcı olur.. ve az tekrar ve ağır malzeme.. kası şişirir.. hafif ağırlık sık tekrar.. kası şişrmekten ziyade şekillendirir ve sertleştirir.. antrenörüne olmak istediğin şey neyse onu anlat. ona göre program yazar.. tavuk dürüm alacağına iki tane.. bir kilo tavuk eti alırsın marketten.. budur mantıklı olan.. bir kilo tavuk sana günler boyu yeter... kasların dinlenirken gelişir.. haftada en çok üç ya da dört gün antrenman yap.. daha fazlası şişmeni engeller.. 6 ay düenli çalışırsan fiziğin cidd i değişim geçirir.. ama gerçek bir vücut.. aralıksız spor ve iyi beslenme ili..2-3 yıldan önce olmaz.. ve streoid türevi şeylerden kesinlikle uzak dur.. dürümü de bırak, eve tavuk göğüs al.. pişir pişir ye.

0|0
    0|0
  • body building zaman oldurmek gibi birsey natty antremancilara sen kas istiyosan powerlifting ya da strongmen yapacan bol bol yiyecen adam gibi antremani yapacan program takip et senin beyin yetmez bol bol yemek yiyecen kilo vererek kas gelismes 10sene yap senden bir adam cikar

0|0
    0|0
  • Kardeşim ben 3 ayda şu şekilde doldurdum sabah protein alıyordum kahvaltıdan sonra 10 yumurta yiyordum öğlen pilav tavuk yiyordum sabah ile öğlen arası muz elma yiyordum 3 er öğlen yemeğinden sonra spora gidiyordum spor öncesi protein bca ve spor sonrasıda aynı alıyordum akşam yemeği bir paket makarna yarım kilo tavuk göğüsü haşlama yağsız kızartma olarak salata bir tabak sonra yine ve akşam yatmadan süt tahıt muz az bal karıştırıp içiyordum yatmadan 1 saat önce yine protein alıyordum 11 de yatıp 7 de kalkıyodum haftada 6 gün spor yapıyordum 62 kilodan 85 kiloya çıktım ve yağ yoktu t-shirt doldurmaj diyorsan o şekilde dolar sadece kol değil göğüste dolar ama bel sallanır hep

0|0
    0|0
    • 3 ayda çok iyi hacı 62 - 85 kiloya çıkman

• Baya işe yarar ama aksatmadan gitmen önemli bu sporda

• kimse bişey bilmeden yazıyor eğer sen beslenmene dikkat ediyorsan programın varsa güzel olur tabi şekerden uzak durcaksın kesinlikle ama sen tatlı yiyorsan sigara içiyorsan alkol kullanıyorsan imkansız bişey yapamazsın kasların gelişir ama az gelişir en önemlisi düzenli uyku programlı beslenme düzenli antrenman sen vücuduna adam gibi davranmazsan vücudundan da iyi bişey bekleme anlatabildim mi

0|0
    0|0
  • Tamamen vücut yapina bağlı mesela ben 6 ay gittim fotodaki gibi oldu adama bakiyorum mesela ben 20 kg kaldiriyorum adam 120 kaldiriyo vücut düz kollar düz. Ama gel gelelim belini inceltirsen mekik flan omuz makinasinada asilirsan üçgen yaparsin kollarda dambell ile halledersin. 6 ay yterli bir süre

0|0
    0|0
    • iki aydır gelişme yok gibi ama ağırlık kaldırmamda baya gelişme var. önceden dumbell press de 5 kiloyla zorlanıyordum şimdi 20 iyle anca ikna oluyorum.

• Kardeş, bu işi sabırla yaparsın.
    Aceleye getirme.

0|0
    0|0
  • hocam sabah kahvaltısı iyi fakat 6 ayda çok sıkı çalışmalı ve yaptığınız hareketi kurala uygun yapın ve ağırlıkları biraz arttırın şişer o zaman

0|0
    0|0
  • O senin vücuduna ve gentiğine bağlı kimse net bişey söyleyemez soylersede yalan olur

0|0
    0|0
  • Boy kilo kaç hocam

0|0
    0|0
  • Hayal kurmakta güzel bir şey :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...