Neden onlar parayi kazanirken biz birbirmizi kiriyoruz?

Besiktasliyim. Sadece bu sezon degil gecen sezonda bence en iyisiydi ancak sacma sapan 4 hafta ust uste kazanip 5 hafta ust uste kaybetti :) Bu sezon cidden barcelona gibi goze hos gelen zevk veren bir takim. Herkese soyluyorum biz variz diye onlar var. Onlar var diye biz mutlu degiliz.

Ben degilde bu destekci gozu kor olanlara sesleniyorum. Sizler takim kaybedince uzulurken onlar kaybettikleri takimin oyunculari ile parti yapiyorlar mac cikisinda. Kimse demiyor ahmet mehmet ayse fatma uzuldu biz yenildik diye oturup uzulelim bizde :) İngiliz taraftarlarina kizarlar sinema gibi izliyorlar diye. Bence biraz cosku olmali ama onlarinki bana daha yakin. Ben biletimi aliyorum takima yeterince katkimi yaptim. Simdi onlar beni eglendirsin bakalim :)

Kizmayin holiganlar ne diyorsam sizin icin. Carsi taraftarini, besiktas bu yil haric belki kac yillik tarihinde neredeyse hak etmedi. Hak eden kim mi? Bir sezonda 6 kupa toplayan barcelona. Sayisiz basari yakalamis real madrid bayern munih. Simdi oturup maclarimizi bir kezde bu gozle izleyelim. İngiliz taraftari gibi de olmayalim hani arada gol olunca kalkip sevinelim bagiralim :) carsi ruhuna aykiriyim belki ama besiktasa ve inonuye selamlar saygilar..

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bir süreden sonra bağımlilık yaptıgı icin kiriyoruz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...