Bu şekilde kilo vermek zararlımı?

Arkadaşlar şöyle bir sorum olacak ,18 yaşındayım 181 boyunda 85 kiloyum, ideal kilom 75 civarı falan, her sabah aç karnına 1 saat kardiyo (+l carnitine+cla+burner) alıyorum, sadece proteinle besleniyorum ve günde 600 kalori alıyorum, vitaminden eksik kalmamak için multivitamin hapları alıyorum, 2 öğün yiyorum ve acayip şekilde tok oluyorum herşey güzel gidiyor lakin nedir bu 600 kalori vücudu iflas ettirir mantığı bilen biri varsa söylesin?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• aç karınla spor yapma kalp kaslarını zayıflatırsın bir elma ye bir bardak süt iç

0|0
    0|0
    • sabah kan şekeri düşük glukagon en yüksek düzeyde olduğu için yağ yakımının en yüksek düzeyde olduğunu duydum eğer koşabiliyorsan kesinlikle yağ yakıyorsun çünkü o enerjiyi başka türlü almış olamazsın 12 saattir açsın

• tamam ama tamamen boş mideyle ya da dolu mideyle spor yapman zaralı vücudun kan şekeri düzeyini sabit tutmak için gereğinden fazla efor harcar ki bu da zararlı bişi

En İyi Erkek Görüşü

• tabii ki de zararlı günde 600 kalori nedir. Böyle bilinçsiz diye olmaz gir araştır günlük alman gereken kaloriden 400-500 kalori az al tamam ne çok abartıyorsunuz bu diyet işini.

0|1
    0|0
    • ama şöyle bişey var vücudun kaloriye ihtiyacı varsa basen göbek orda parçala parçala kullan işte

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• tam bir malsin bravo ayakta alkisliyorum

0|0
    0|0
    • bişeyden anlamadığın aşikar

• senin beynin anlamiyo birseyi bende 700calorie diyet yaptim 4sene once nerdeyse anorexia olmustum 180boy kilo 67 hemde cok spor yaparak inanilmaz kotu birsey

• guzel devam et

0|0
    0|0
Yükleniyor...