Ne yapmalıyım düşüncelerinizi söylermısınız ?

Sevgilim 17 yaşında sürekli kavga ediyoruz ama hep o başlatıyor kavgayı eski çıktıgı bir çocuk var bende tanıyom teyzesının orda oturuyo ben onun konusunu açmıyorum ilk 6 ay bununla ılgılı sorun yaşadık ondan sonra çok güzel mutlu gidiyodu en son bulusmamızda bu birden dedi teyzeme gidebilirmiyim artık bende hayır dedim ya ama o evlenmıs evlı mutlu çocuklu falan bende tribe gırdım bizi bir el ele göremedi ya gln dedı bende sınırlendım ayrıldım 9 gün oldu daha barışmadık ara sıra yazıyor telden falan ama gene kavga edıyoz hıc gecınemıyoruz bu aralar en sonda 3 saat once kavga ettık facte okulunda bı cocukla konusmus bende çocugu tanıyorum konusmalarıda selam nasılsın hayat nasıl gıdıyor fotograflarını atmıs sence hangısını face koyım falan not ver falan çocuk kardeşim begenmedim falan demiş oda sevmezsen sevme hıh demıs çocuk konusmaları attı artık sogudumda ama rahat bırakmıyo sureklı kendını hatırlatıyo sınır edıyo lutfen akıl verın bu kız bende kafa bırakmadı yaa. s ?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bilmem belkide şapkayı yanlış şekilde taktıgın icin böyle yapmış olabilir

yaşınıza göre normal şeyler yapıyorsunuz :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• kızın eski sevgilisi yüzünden teyzesine gitmesini yasaklamışsın. sonuç olarak o da senden uzaklaşmış. o kadar sıkman doğru değil

0|0
    0|0
  • ona güvenmiyorsan ilişkini sürdürmenin anlamı yol eyer güveniyosan çok sıkmanında anlamı yok ayrıca seviyorsan barışmayı dene sevmiyosan zaten ayrılmışsın iyice soğut ve uzaklaş en hayırlısı bu

0|0
    0|0
    • ya ben güvenmiyorum degil gene özür diledim barıştım çok kıskancım bunu bildigi halde mahsusmu yapıyor anlamıyorum . ilk te bana seni seviyorum diye mesaj falan atıyodu çıkmaya başladıgımızda ozaman çok aşıktım eskı sevgılısınede atıyomus oyle mesaj ondan sonra gormedım ama oyle bısey 1 5 sene oldu en son 9 gun once kavga ettık nasıl güvene bilirimki sımdıde rahat bırakmıyo kaç tane hat kırdım ortak arkadaşlarımız var numaramı buluyo sogusada bırakmıyor .s

• senin işin zor arkadaş kız arkadaşın piskolojik destek alması gerek anladığım kadarıyla davranışlarına bakılırsa

Yükleniyor...