Yatağa yattığınızda aklınıza ilk gelen şey veya yaptığınız ilk şey nedir?

Hadi buyrun bakalım gecenin uzun trajli ilk sorusu benden gelsin. Akşam güzelce lavaboya gittiniz, dişlerinizi fırçaladiniz. Cicilerimizi giydiniz yatağınıza yattınız. Ne yaparsiniz? Çiftler ve tek yatanlar belirtirse sevinirim...

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• aklıma yattığımda ilk aklıma gelen şükretmek iyi ki var varım şükürller olsun yaşıyorum.şu hayatta bir bok bile olamayacağımı düşünürken gelen teklifle ben yalnızca şükretmeli ve mücadeleye devam etmeliyim diyorum her yattığımda aklıma bu geliyor birde sabah erken kalkıcaksın uyu artık diyorum:)

1|0
    0|0
  • her şey gelir aklıma.

0|0
    0|0
  • Günün değerlendirmesi gelir aklıma :))

0|0
    0|0
  • pijamaları çıkaralım

0|0
    0|0
  • yatarım belimin ağrısından zor yatarım zaten sonra telefone bakarım gelen giden yok hadi uyuyayım bari derim zaten hayatım baştan sonra belirsizlikler içinde uyuyakalırım o ara

0|0
    0|0
    • bir insanın zor birkaç gün, hafta veya ayına şahit olmuş gibi oldum.aol mu kötü gidiyor şu sıra?

• sadece şu sıra olsa keşke...

• belirsizlikler içinde kemiren bir kurt gibi, doluya koysan almıyor boşa koysan dolmuyorcasına. Uykusuz gecen her gecede bir damla daha düşüyor yastığına. Ve sonunda dalıp gidiyor insan ne zaman başladığı anlaşılmayan bir karanlığa... Bunu da senin için yazdım

• teksem ertesi günü planlar, duamı eder uyurum.

yanımda sevgilim varsa biraz sokulur, göğsüne yatar, sarılır, öpüşür, koklaşır, bazen de sevişir ve sonra da uyurum.

0|0
    0|0
  • sen gelirsin:D:P

0|0
    0|0
  • Dua ederim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ben bekarım dolayısı ile tek yatıyorum..yatağa yatınca bildiğim sureleri okurum,bazı Esma-ül Hüsnalarımı çekerim..sonra güzelce duamı ederim..Bu dediklerim ortalama 10-15 dk sürer..bunları yatar vaziyette yapıyorum..dua faslım bitince de uykuya dalarım..:)

0|0
    0|0
  • Ulan şimdi yattıkta uykunun arasında çişim gelmesede uykum bölünmese bari diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Uykum yoksa Laptopu kucagima alir Film/Belgesel izlerim. Bakamiyacak duruma geldigimde Laptopu yere birakir vurur kafayi yatarim :-) Ben tek yatiyorum malesef

0|0
    0|0
  • Tık!"" anında karanlık..

0|0
    0|0
  • yarın nelerle ugrasıcagımı dusunurum

0|0
    0|0
Yükleniyor...