Boşanmaların artmasının sebebi,kadınların doğrudan eş seçimi yapabilmesi olabilir mi?

Eskiden kızlari aileleri birisine verir ( tabi cogu yerde kizin isteyip istemedigi sorulur ) ve evlenirdi bosanma falanda olmazdi ama son zamanlarda artik ozgurluk ve kadin haklari geregi es secimini artik kizlar cogu kez ailesinden onay dahi almadan yapmaya basladi tabi kızlarin akli fazla ermediginden hep serserileri ve magandalari es olarak sectiler ve siddet ya da bir takim gecimsizlikler sonucu bosanmalar artmıs olabilir mi?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Erkeklerin eşlerine sadık olmamamsı en büyük nedendir.Bu yüzden kadınlarda artık ben sevmeyenin yanında durmam diyorlar..

1|0
    0|0
    • Hic evlenmedigim icin evlilikte sadakat nasil surdurulur bilmemde evliliklerin bir sure sonra monotonlastigini soyluyorlar bu durumda erkekler icinde ayni sey gecerli olmazmi?

• Bacım Türkiye değişip, değerler sönmeye başladığından..

• en büyüğü bu dedim bende.diğer sorunlar ise aileleri fazla araya sokma ve konuşamama yüzünden bitiyor.

Kızlar Ne Diyor 2

• 1980 yılından sonra doğan erkek çocukların anne babalarından yetiştirilme tarzının sorumsuz olması.

0|0
    0|0
    • Her taraf it çakal doldu degil mi sorumsuz bir cocuk buyuyunce serseri mayin gibi ortalikta dolasiyor is bulamayip birde evlenince gecimsizlige bagli bosanma oluyor

• Ben cocuk yetistirme tarzindan bahsediyorum turkler islamiyete gectiginden bu yana bu boyle sure gelmistir iyi yetistirilememistir

• Ee daha saçma bir düşüncen var mı?

• Kadinlarin ekonomik ozgurlugu, artik kadinlar eskisi gibi eslerine muhtac degiler...

0|0
    0|0
    • Herhangi bir ekonomik gucu ve ozgurlugu olmayanlarda dahil bosaniyorlar

• Bana en buyuk erken kadinlarin ekonomik ozgurlugu gibi geliyor ama onu haricinde insanlar evliligi fazla ciddiya almiyorlar...

• Para yuzunden gecimsizlik cikip evlilik bitebiliyorsa ayni mantikla kadinda para kazanabiliyorsa bu durumun evlilik bitirmek yerine evliligi guclendirici etki yapmasi beklenmezmi?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...