Akhisarspor Ligde 3'cü sırada bulunuyor. Takımın istikrarı böyle devam edermi sizce?

Spor Toto Süper Ligi'nde bana göre Beşiktaş'tan sonra en iyi futbol oyununu ortaya koyan takım Akhisarspor sizce. Lig'deki gidişatı nasıl olur.

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• Akhisar lige cıktıgı günden beri hep bir istikrarla devam ediyor yoluna
    gelen giden oyuncularda olsa sistemi iyi ve şanslarına iki teknik adamlar geliyor..
    Devam eder mi bilmem ama seneye Avrupa kupalarında boy gösterebilirlerse bakalım neler yapabilecekler..
    Ancak
    stat zeminini muhakak düzeltmeleri gerek

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Katılıyorum Beşiktaş tan sonra göze en hoş gelen futbolu oynuyorlar ve bunu düşük bütçe ile yapıyorlar. Umarım hak ettikleri sonucu alırlar

1|0
    0|0
  • Akhisar kendini çok geliştirdi ligi iyi bir yerde bitiriceklerdir

1|0
    0|0
  • Valla reis tipik anadolu takımı görüntüleri az daha istikrar devam eder sonra patlar bir noktada ben son 5 maçta akhisarın tökezleyeceğinden eminim

1|1
    0|0
  • Cihat hocaya güveniyorum. Yönetime de Hamzaoğlundan sonra Cihat iyi seçim. transfer başarılarıda ortada.
    Başakşehir ve Akhisar gibi klüplere saygı duyuyorum inş avrupa direkt giderler

1|1
    0|0
    • Başakşehir, Akhisar dediğiniz gibi ama Osmanlıspor'da olmalı bence.

• Osmanlı tokadı atıyor önüne gelene bence en büyük osmanlı spor ama eski adı Ankaraspor demi?

• @elalem_ne_der evet eski adı Ankaraspor

• 5. bitirir

1|0
    0|0
  • Akhisar iyi oynuyor evet ama ligde iyi oynayan ne zaman başarılı oldu ki?
    Umarım böyle devam eder bozmaz kendini maç satmaz Anadolu takımı bir yere gelmesini çok isterim ben

1|0
    0|0
    • Futbolcuların performansları ve sergiledikleri oyun bakımından başarılı buluyorum

• Ne olursa olsun bir Avrupa takımıyla karşılaşıp oynayacak kadar iyi değiller sadece bizim lig kötü

• beşiktaş maçında patlarlar

1|0
    0|0
  • eder mi bilmiyorum ama helal olsun gerçekten iyi takım alt ligden çıkıp üst ligde böylesine başarılı ve kalıcı olmak. HELAL OLSUN

1|0
    0|0
  • İlk 8 de olur

1|0
    0|0
  • Gs den iyidir 😉👍

1|0
    0|0
  • Akhisar dağılır çok yaşlı kadrosu var ama başında ki teknik direktör çok iyi ve geleceği parlak

0|0
    0|0
  • hamza hamzaoğlu mirasını mentalitesini çok har vurup harman savurmadıkça 3 kuruş biriktirip bitmiş sönmüş yıldızlara harcamadıkça akhisardan neden ikinci bir bursa çıkmasın?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...