Durumun iyi olmadan evlenmeyeceksin bence

Mesela iyi durumun yoksa evde kadının nazını kaprisi huysuzluğu çekicen cicim ayları bittikten sonra her halukarda kahrını çekmek zorunda kalıcan geçim derdinden , halbuki para olursa kadın seni üzmeye kalksın kalbi,n kırılsın onun elemini çekmezsin boşarsın olur bşiter bence , bu dünyaya kendini mutlu etmek için geliyorsun elin kızının elemini çekmek için değil ki yanlış mıyım ?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Bekara karı boşamak kolay, dedikleri bu olsa gerek.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yanlış.sewen bir kadn asla durumu kotlsnce oyle sylr yapmaz.ben yapmam.yeterki karslgnda sewsn beni.sadk kalsn.basmin ustnde yeri war.tbi geneli paraya bkar.dgru sylysn

0|0
    0|0
    • geneli paraya bakar diyorsun hatta herkes öyle söylüyor ama kimse ben bakmam diyor , bu bakanlar uzaydamı yaşıyor anlamadım

• Parası war dye ewlnmek brlikte olmak o.dan farkn yk olmazki.ha oyle ha oyle fark ne.

• bende diyorumjki eğer bu kişi paraya bakıyorsa ben eve geldiğimde bana değil elimdeki poşetlere bakıyorsa boşarım anında

• Bence bu dediğin kadınlar için geçerli. Parasızlık durumunda yıpranan onlar oluyor.

0|0
    0|0
    • yıpratan onlar oluyor şimdiki nesil azla yetinemiyor erkeği mutlu etmeyi bilmiyorlar

• Para kazanın diyorum madem kadın öyle dırdır yaptığında kolayca boşayabileceğin aciz bir varlık o zaman para kazan da ezdirme kendini.

• dünyadki tek amacım o zaten yükselmek para para başka birley yok aklımda

• AYDINLATTĞN İÇİN TŞK EDERİM

0|0
    0|0
  • en güzel cevabı yine hemcinslerin vermiş sanaa sorun sende sanırım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• durumu iyi olmadan evlenme kısmına değil ama, askerlik okul vb işlerini bitirmeden evlenmemek gerektiği görüşüne katılıyorum.

0|0
    0|0
  • Boyle dusunuyorsan evlenme zaten. Yazık etme karsıdakı ınsanada

1|0
    0|0
  • sen tam sopalıksn kardeş onu bunu bilmemde

0|0
    0|0
    • :D sen cok anormal birisin ciddi diyom ya da bir sapıkta olabilrsin :D

• normal olduğum söylenemez insan bile olmayan insanların arasında yaşadım , çocukken yaşadıklarım tam bir trajediydi vs. ama bir insanın her derdine çare bulurum ve iyiye iyi kötüyede çok katıyla karşılık veirrim

• elin kızıda senin kahrını çekmeye gelmedi ama

0|0
    0|0
    • erkeğin ben kahır yaptığını görmedim büün kavgaları kadınlar başlatıryor parasızsan kafana vuruyor huysuzlanıyor , eve geldiğinden sana değil elindeki poşetlere bakıyorlar

• doğru kişi var mı bizim mi haberimiz yok allasen herkes zaten evlenene kadar sayısız insanla çıkıyor doğru kişi yani piyango değilki herhangi birisi oluyor evlendiği oda doğru kişi zannediliyor o çok şans işi gibi yani , alttan alamıyorum ben insanların çok kahrını çektimde o yüzden daha fazla kendimi üzemiyoprum kendime artık saygı duyuyorum herkesta böyle yapmalı

• bulana kadar azimle devam!

daha ne diyeym size birde

kendine saygı duyma kardeşim kendine saygıyı haketmeye çalış

Yükleniyor...